Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szoktál szemetes zacskót...

Szoktál szemetes zacskót vàsárolni?

Figyelt kérdés

Úgy értem adsz ki pénzt arra, hogy vadonatúj nylon zacskókat vegyél azért, hogy utàna tele rakd hulladékkal és kidobd?


Kifejthetitek ezzel a témával kapcsolatban a véleményetek, mert kíváncsi vagyok a többség g és kisebbség véleményére!!!



márc. 27. 07:30
A kérdező szavazást indított:
Igen, megveszem, mert így szokás.
Igen, megveszem, de szívom a fogam, viszont nincs màs, amibe gyűjthetném a szemetet.
Nem, én ömlesztve zacskó nélkül szórom a szemetet a kukàmba.
Nem veszem meg, hanem kiürült termékek zacskóiba rakom a szemetet, amit egyébként is kidobnék, vagy régebbi kiürült kenyeres zacskókba.
Ajándékba kapok zacskót mástól, abba rakom...
Egyéb, éspedig....
17 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen zacskóba teszem a szemetet, normálisat veszek., ami nem szakad szét kapásból és nem azért, mert így szokás, hanem mert tudok gondolkodni!

A szemetet a zacskóval együtt kidobom a kukába, a vödör nem mocskos, nem büzlik, sokkal higiénikusabb, mint abban rohasztani a szemetet. Másrészt a kuka sem lesz koszos, büdös, mert nem ömlesztve van benne a szemét, hanem szépen bezacskózva.

márc. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Veszek. Ezek egyrészt szagmentesek. Másrészt nem használok másra zacskót. Ha meg jut hozám műanyag zacskó azt elteszem máskorra. Pl legutóbb abbana dtem fel vinted csomagot. Tehát nem pazarlom el arra hkgy szemetet tegyek bele.

Raadasul a szemetes zacsko pont akkora mijt a kuka, tuti elbirja a szemet sulyat

márc. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Mindig teszek a kukába, és mikor kiviszem, csak kiemelem belőle. Így sem a benti, sem a kinti kuka nem lesz mocskos, valamint a kukásoknak is könnyebb a dolga, ha csak bezsákozott hulladék van a kukában.
márc. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Veszek. De nem azért mert szokás, hanem így praktikus
márc. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Veszek, a fene se fogja sikálni a kukát minden ürítés után.
márc. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%
Elég siralmas, hogy az egyetlen normális válasz nem szerepel a szavazási lehetöségek között!
márc. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Salx Narval ***** válasza:
Persze, minden vödörhöz és kukához használok. Ha van méretre megfelelő felesleges szatyrom, v zacskóm azokat is felhasználom.
márc. 28. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

:) Mi lenne az egyetlen normális válasz, 6-os?


Na hát nem gondoltam, hogy ilyen egyöntetű válaszok jönnek. Ezek szerint én vagyok a ritka kivétel.


Egyrészt nálunk valahogy nem is termelődik sok szemét. De ami igen, az elfér simán azokban a zacskókban, szatyrokban, kisebb zsákokban, amik egyébként is szemétté válnak. MIért ne pakoljam hát azokba...?! Ma pl kiürült egy nagy wc-papíros zacskó, megy egy kenyeres zacsi, több hétnyi szemét fér bele...


Másik dolog a bűz... A komposztálható dolgok mennek a kertbe, sosem hagyom a kukában rohadni. Más meg nem sok minden keletkezik, ami bűzös. De azt a kis kevéske szemetet, ami hamar bűzös lehet, azt külön kisebb tasakba rakom, és hamar a kukába teszem. Szóval nekem valahogy nem kell zsák a kukába annak érdekében, hogy ne kenjem össze mindenféle szennyel, mint ahogy ti írjátok. Inkább némi por képződik a kukában időnként, de ha egyszer egy évben kimosom a kukát, abba nem halok bele.


HÁt ez van.


Igazából soknak tartom a szemétszállítási díjat, ráadásul nem is tudja a családom kihasználni. Hetente szállít a kukás, de néha ki sem tolom, mert alig van benne.... Mindig azt gondoltam, hogy csak szivatják a népet, hogy többet fizessük. De ezek szerint másoknál képződik rendesen hulladék.

márc. 29. 03:36
 9/10 Salx Narval ***** válasza:
Nálunk heti 2 alkalommal ürítik a kukát, a szelektívet egyszer és havonta 1-2 alkalommal a zöldet zsákba pakolva, igényelhettünk volna komposztálót is. Kis méretű valamivel olcsóbb kukánk van így ritkán fordul elő, hogy nem telik meg és . Mint írtam a felesleges zacskókat, szatyrokat, zsákokat én is felhasználom de azért néha vennem is kell.:D Mivel, hogy mindent zacskózok a kukába csak akkor teszek ha kinti az-az nem zacskózott szemét is várható.:D
márc. 29. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Értelmezzünk egy más kérdést, ugyanezen az elméleti síkon. Miért eszel, ha úgyis kisz@rod?
márc. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!