Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Valóban nem szabad fürdőszobáb...

Valóban nem szabad fürdőszobában használni olajradiátort?

Figyelt kérdés

Zuhanyzás előtt fél órára bekapcsolni?

A használati útmutatóban ezt írják. Valóban tönkre menne vagy baj lenne belőle? Annyira nagy pára nem szokott lenni, megpróbálnánk vigyázni hogy víz ne menjen rá. Van aki használja már régebb óta és nincs semmi baj?


márc. 28. 22:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmivel se veszélyesebb, mint bármilyen elektromos berendezés használata egy vizes helyiségben.
márc. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A víz ne fröcsögjön rá.
márc. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Nálam évekig hősugárzó ment a fürdőszobában zuhanyzáskor végül úgy ment tönkre,hogy leejtettem. Víz sose érte.
márc. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha kicsi a fürdő, inkább befújós melegítőt ajánlanék, persze azt sem lenne szabad bent használni, de 5 perc alatt nagyon jó meleget csinál, utána kiteszem a fürdőből.
márc. 29. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Fürdöbe ventilátoros hősugárzot kell tenni. Hamarabb bemelegit.
márc. 29. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ventilátoros van, 2-3 perc alatt meleg van. Ha fali akkor még helyet se foglal, nincs láb alatt.
márc. 29. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nyilván egy idő után rozsdásodna vagy hasonló a pára miatt de párszori használattól nem lesz semmi baja.
márc. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kérdező, beteszed, melegíted vele a levegőt, aztán kiteszed a fürdőből és utána mész zuhanyozni.

Macerásabb, mint egyszerűen ki-be kapcsolni, az igaz, de így betartod a használati utasítást.

Amúgy nem hiszem, hogy általánosságban attól baja lenne, hoyg a fürdőszobát melegíti, itt inkább egy túlbiztosítás lehet, a gyártó magát akarja védeni azzal, hogy leírja ilyen helységben ne használd. Aztán ha mégis megtörténik és idővel valami gond lesz mert az illető nyakik gőzben szokott fürdeni és abban áll állandóan az olajradiátor, megrozsdásodik, zárlatos lesz és akár valami súlyos áramütést is okoz, akkor ők védve vannak, hiszen az illető ellentétesen használta mint ahogy ők leírták.

Vannak kifejezetten a fürdőszobába készülő elektromos radiátorok, törülköző szárítók, hősugárzók is, tehát nem lehetetlen az elektromos fűtés. Csak azokat nyilván úgy készítik, hogy a párás levegőt is jobban bírják.

márc. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én használtam, ráadásul egy kicsi zuhanyzóban. Nem volt semmi gond belőle, pedig én még a törölközőt is rátettem pár percre hogy jó meleg legyen (elvileg nem szabad letakarni.
márc. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!