Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Budapesti minidubajban mik...

Budapesti minidubajban mik fognak épülni? Lesznek felhőkarcolók?

Figyelt kérdés
Kérem politikamentesen. Neten csak általánosságban irnak az egészről hogy üzleti negyed, szórakoztató negyed, stb. lesz, de hogy mik konkrétan azt nem.
ápr. 3. 06:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem alapvetően nincsen gondjaim avval, hogy magas házak épülnek. Nekem valamilyen szinten tetszenek is más nyugati nagyvárosokban. Inkabb arra nem latok így külső szemmel koncepciót, hogy meg lenne határozva az, hogy a város melyik részein képzelik el ezeket. Nem latok koncepciót, meg ha netán van is. Az viszont nem tetszene, hogy össze vissza építi ezeket mindenki. Ha van egy rendszer, stratégia, hogy hova képzelik el ezeket hosszú távon akkor oké.
ápr. 3. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

1, A minidubajra vannak konkrét tervek, Zugló lepusztult részére pakolnák az M3 bevezetőn túl, ahol a sportpályák vannak, Rákosrendező, meg a vasútállomás után a rengeteg putri gyártelep és senkiföldje, ami most hajélktalanokkal van tele.


Kérdező, egyébként az elején valahol azt írták róla, hogy egy marha magas felhőkarcoló, igen, a mostani moltoronynál nagyobb, meg irodaházak meg luxuslakások. Szóval több magas épület de egy "igazi" felhőkarcoló.

Aztán szerintem amúgy azért nincsenek nagyon konkrétumok erről, mert más az, hogy mi az elképzelése egy üzletembernek, meg más lesz az, mire a megvalósításig jutnak (ha valóban eljutnak) és lesz valódi látványterv.

ápr. 3. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Végülis elhelyezkedesben hasolno lenne, mint a párizsi üzleti negyed (kb semmi köze a régi városhoz), csak épp nem tudom kinek akarják majd azt a végtelen irodát kiadni, már most is üresen állnak az irodaházak.

És még most hajtunk bele padlógázzal hátszéllel a válságba.

ápr. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
47%

"És még most hajtunk bele padlógázzal hátszéllel a válságba"

Hogy látod, milyen válság közeleg?

ápr. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!