Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyire szoktatok habverőt,...

Mennyire szoktatok habverőt, turmixgépet használni panelban?

Figyelt kérdés

Mostanában költöztem panelba, eddig kertes házban laktam vidéken, és mikor ott anyukám habot vert gépi habverővel annak volt hangja rendesen, a tévét sosem hallottuk tőle. Mostanában rákaptam a sütögetésre, de kicsit félek, vagy nem is tudom hogy mondjam, mert kb sosem hallom a szomszédokat hangoskodni, néha porszívózást lehet hallani, de se turmixgép, se kutya nem ugat sehol, se gyerek nem ordít, semmi ilyesmi. A gépi habverő meg a turmixgép nagyon áthallatszódhatnak szerintetek? Nyilván nem hétvégén reggel tervezem a habot verni, de azért mégis, nem szeretnék nagyon zavarni senkit.


Köszi előre is!



ápr. 18. 22:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezek sima háztartási eszközök. Pont ugyanannyit használtam a panelben, mint használom most a családi házban.

Egy különbség van, hogy most éjjel 2-kor is előveszem ha ahhoz van kedvem, panelben azért figyeltem, hogy késő este már ne zajongjak vele.

ápr. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
ápr. 18. 22:54
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Emberi időben nyugodtan használd
ápr. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%

Jó lenne tudni, a konyha falán túl mi van hálószoba-e, alszik-e, olvas-e, tanul-e, dolgozik-e ott valaki. Alattad-fölötted szintén.

De azért ezek 1-2 percig mennek, hacsak nem megrendelésre gyártod órákon át...:) Nem? Az nem sok.

ápr. 19. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
26%
A házirend szerint kell eljárni de reggel 8 és este 20 óra között nyomthatod a turmixot stb.Ez alól a vasárnap a kivétel akkor nem lehet hangoskodni.
ápr. 19. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Aktív Szál ***** válasza:
100%

Nyugodtan használd, az ilyesmi nem hallatszik át olyan durván. Ami áthallatszik, az a padlón a kopogás, meg a falak fúrása.


De majd rájössz, hogy a te turmixgéped semmi ahhoz képest, amikor valamelyik szomszéd vasárnap reggel nyolckor szerencsétlenkedik, mert nincs normális ütvefúrója és fél órán át hallgatod, ahogy percenként újra megpróbálja 2 centivel mélyebbre fúrni a lyukat. :)

ápr. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan használd napközben.
ápr. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!