Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » 1,5 km távolság,a lakásom és...

1,5 km távolság,a lakásom és a garázs között,az már sok lenne,napi szinten?

Figyelt kérdés

Garázst akarok vásárolni, kinéztem egy garázssoron lévő garázst.

1,5km-re van onnan,ahol lakok.

Napi szinten az a 1,5 km sok lehet?


Voltam már arra gyalog,elsőre nem tűnt soknak.

Csak nem tudom elképzelni,hogy napi szinten mennyire lehet zavaró az a távolság.



ápr. 27. 21:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Az majdnem napi fél óra séta. Hetente mondjuk csak az 5 munkanappal számolva 2,5 óra. Az mondjuk télen nem kellemes. Elektromos rollerrel azért könnyebb lenne elviselni.
ápr. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hááát, szerintem napi szinten ezt már unni fogod.
ápr. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%

Az a jó, ha a garázs 5percen belül elérhető. Gondolj arra, hogy nyáron a tikkasztó forróságba, télen a hidegbe jeges úton, vagy szakadó esőbe-hóba is el kell jutnod oda.

Meg persze attól is függ hogy mire akarod használni. Ha nem autótárolásra hanem mondjuk műhelynek hétvégente, akkor lehet messzebb is.

ápr. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%

Oszt amikor odaérsz jössz rá hogy otthon maradt a kulcs :D

Én biztos nem gyalogolnék 3 km-t minden nap ha van kocsi. Volt főnökömnek volt 1 km-re a garázsa. Sokszor szokott hívni hogy vigyem már le a garázsig ha arra járok, mert lusta legyalogolni, felfelé a dombon meg pláne nem akar menni gyalog, pedig még a kocsma is útba esett :D. Évi 11 hónapot nem is volt a garázsban a kocsija, hanem a ház előtt a parkolóban.

Gondold el: veszel valamit amit nem akarsz 1,5 km-en át hazacipelni mert nagy/nehéz úgyhogy keresel egy pakolóhelyet, felviszed a lakásba és utána még vissza a garázshoz és gyalog megint haza... 40 perc. Szakadó esőben, jégben, fagyban, szélben, ... Ez alatt kifürdesz és a második sört bontod a tv előtt.

Egy esetben lenne értelme ha a ház előtt meg a garázssor előtt is van buszmegálló sűrű követésű buszjáratokkal - de ahhoz meg bérlet kell, akkor meg minek a kocsi?

ápr. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Bringával nem tudnál járni? Mármint a garázsig meg vissza. Vagy rollerrel.
ápr. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy összecsukhatós bringával át lehetne ezt hidalni.

https://www.youtube.com/watch?v=7sX-7j_wvUQ

ápr. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Bárhová mennél időre, +20 percet kéne rászánnod, hogy elsétálj a garázshoz. Ill. amikor hazaértél, még visszaviszed a kocsit és 20 percet sétálsz.

Sok!

Kb. a harmada, 500 méter a maximum, amennyit érdemes vállalni.

ápr. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha ott tárolnám az autót biztos, hogy nem. Ha csak a cuccaimat, hobbimat raknám oda simán. Ezt csinálom most is. Ott tároljuk a gumit, karácsonyfát stb. De az autó a lakótelepen van.
ápr. 28. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Teljesen értelmetlen.
ápr. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ez szerintem felejtős.

1.5 km már odaérek bármelyik boltba

ápr. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!