Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Miért Csöpög az elzáró szelep...

Miért Csöpög az elzáró szelep ha már nem megy a fűtés?

Figyelt kérdés

Most vettük a lakást és itt távfűtés van. Viszont észre vettem hogy amióta lekapcsolták a fűtést csöpög az egyik elzáró szelep. Régi öntöttvas radiátorrol van szó.


Szóltam a közös képviselőnek de mondta hogy addig nem lehet javítani amíg lennem engedik a rendszerből a vizet. Viszont azt Augusztusban szokták. Miért van ez?


ápr. 30. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Melegre tágul a fém nem csöpög,leállt a fűtés most csöpög.Mindig van éves karantartás akkor leengedik a strangokból a vizet lehet szerelni radiátort cserélni stb.
ápr. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy eddig is engedte,csak elgőzölte .Alá kell tenni 1 poharat.
ápr. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
Tök mind1, hogy megy vagy sem. Nyomás akkor is van benne, így minden esetben csöpöghet.
ápr. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen tettem alá edényt, de valahogy Augusztus még soká lessz, mert csak akkor szokták leengedni a vizet. Viszont pont alatta van a másik cső, elég régi szegény, és félek nehogy jobban elkezdjen folyni amikor nem vagyunk idehaza.
ápr. 30. 21:01
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos ez a csöpögés nem most kezdödhetet, mert az alatta lévő cső is elég rozsdás. Az előző tulaj ezt nem közölte, nekünk viszont sürgős volt a költözés,és ezt nem figyeltük. De amíg ment a fűtés nem is volt vizes, viszont amint leálitottákba fűtést, észre vettem a vizet a parkettán. Azért köszönöm a választ.
ápr. 30. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!