Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Miért délben járnak a kukások?

Miért délben járnak a kukások?

Figyelt kérdés
Vagy délben jönnek, vagy egyáltalán nem, kint hagyja az ember és akkor másnap talán elviszik. Ilyen óriási gondok vannak a szemétszállító cégnél? Az én időmben 4-5-kor jártak, mire beindult az élet a városban már végeztek, és a forgalmat sem tartották fel.
máj. 21. 11:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
24%
Abban bíznak ,hogy valaki ebéddel kinálja őket.
máj. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Nalunk hajnal fél 6kor jár. Fel is ébredek ra
máj. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
máj. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 L.. István ***** válasza:
91%
Van egy útvonaluk, ti a vége felé vagytok. Nálunk 8 körül jönnek, a tesómékhoz 11 körül, pedig csak pár utcára laknak. Ha tőled nem viszik el akkor lehet, hogy megtelt az autó, elvitték a szeméttelepre és már nem mennek vissza, mert lejárna a munkaidő és nem fognak túlórázni.
máj. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Reggel bemennek a munkahelyükre és nekiállnak dolgozni. A munkarendjük úgy alkul, hogy hozzád dél körül érnek.
máj. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%
Mifelénk reggel 6kor érkezik
máj. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Na akkor lehet nem jól írtam. Tehát konkrétan itt a környező utcák egyikéből sem viszik el, van amikor napokig kint van mindenhol. Látom, mert naponta többször jövök megyek itthonról. Régebben amikor reggel hatkor jöttek, akkor rendben elvitték mindenhonnan. Amúgy meg nem úgy van az, hogy csak úgy megtelik a kocsi. Pontosan lehet tudni előre, mennyi az autó kapacitása, hány utca van adott napra betervezve, és azokból az utcákból konkrétan hány db és milyen űrtaratalmú kukát kell üríteni. Színtiszta matek, tehát pontosan lehet látni előre, mikor fog a kukásautó megtelni, nem meglepetésszerűen történik.
máj. 21. 13:25
 8/14 anonim ***** válasza:
78%

Nem tudom... hozzánk most is, korábban is szinte percre pontosan háromnegyed hét körül érnek. Legalábbis azok, akik a kommunális kukát ürítik. Én ennek kifejezetten örülök, mert még munkába indulás előtt pont be tudom hozni a kukát.

Akik két hetente a szelektívet meg a zöld hulladékot ürítik, ők valóban lassabbak. 8-11 óra között jönnek, teljesen kiszámíthatatlan. Ráadásul sokszor még a járdára sem rakják vissza a kukát, sokszor az úton hagyják, ahol épp kiesik a kezükből. Ami ott hentereg estig, amíg haza nem érek. Ennek én se szoktam örülni.

máj. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Na igen, ez a fő probléma itt is. Egy szűk úton lehet lehajtani hozzánk, ahol ilyenkor ki van rakva 8 kuka. Sokszor útban vannak, van hogy ki kell szállni tolatás közben, hogy az ember arrébb tegye stb. Én is azt szeretem, amikor kiteszem, elviszik és hozhatom is be, minél rövidebb ideig legyen kint. Sajnos ez az utóbbi időben már rendszeres, ha szerencsénk van az eredeti ürítés másnapján, de van hogy 2-3 nap múlva pótolják csak a kiesett hiányzó kört.
máj. 21. 14:47
 10/14 L.. István ***** válasza:
70%

"Pontosan lehet tudni előre, mennyi az autó kapacitása, hány utca van adott napra betervezve, és azokból az utcákból konkrétan hány db és milyen űrtaratalmú kukát kell üríteni. Színtiszta matek, tehát pontosan lehet látni előre, mikor fog a kukásautó megtelni, nem meglepetésszerűen történik."


A matekkal nem sokra mész. Azt tudod, hogy hány kukára lehet számítani, de azt nem, hogy egy 120 l-es kukában csak 10 l lesz vagy 120. Csak a saját példám: most hétfőn ki se tettem a kukát, mert alig volt benne valami, előző héten meg rá se tudtam zárni a fedelét.

máj. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!