Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A kollégium ahol lakom június...

A kollégium ahol lakom június 21.-én be zár és nem tud szállást biztosítani, mit tegyek?

Figyelt kérdés

21.-e után még három hetet Budapest kell lennem az iskola miatt és bejárni sajnos minden nap nem tudok. Olyan szálláson gondolkoztam, vagy olyan albérleteken ahol rövidebb távra is (jelen esetben csak 3 hét) mehetnék. A netem sajnos nagyon nem találtam ilyen, esleteg valaki tudna nekem mondani pár oldalt ahol tudnék nézelődni?

Hálásan köszönöm előre is!


máj. 25. 21:14
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetemeken keress olyan diákokat, akinek az albérlete Budapesten van és nem akarják feladni csak mert nyári szünet van, de közben hazamennek és a lakásuk vagy szobájuk üresen állna! Biztos lesz olyan akinél lakhatsz 3 hetet ha fizetsz érte. Egyetemi facebook meg hasonló csoportokban lenne érdemes keresgélned, hogy van-e olyan akinek a lakásában pénz ellenében lakhatnál 3 hetet.
máj. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!