Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Védendő fogyasztóként egy...

Védendő fogyasztóként egy havi áramszámlát nem kell befizetni?

Figyelt kérdés
Hallott esetleg valaki erről?
2010. nov. 11. 14:08
 1/5 anonim válasza:
nem arra gondolsz hogy amennyit befizetsz ugyanannyit elengednek a számlából? én csak erről tudok
2010. nov. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ahogy az első írta, de egyelőre nem is minden szolgáltatónál van ilyen lehetőség. A tartozásodból amennyit befizetsz, ugyanakkora részt elengednek, de ennek is van felső határa. Itt egy cikk:


[link]

2010. nov. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egy éve mi is védendő fogyasztók vagyunk, van három gyerek, és a jövedelmünk 30.000 Ft van/fő, ezért. De még eddig csak pár napos számlaelmaradásaink voltak. Ha nincs tetemes elmaradásunk, akkor ránk nem is vonatkozik, hogy egy havit elengednek?Szerintem írok a szolgáltatónak itt a neten.
2010. nov. 15. 15:48
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Én úgy tudom, hogy ez az akció a már LEJÁRT tartozásokra vonatkozik. Örüljetek, hogy csak néhány napos elmaradásaitok voltak. Nehogy elkezdjétek nem fizetni a számlákat!
2010. nov. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Eszembe sem jut nem fizetni... de mivel most építkeztünk, és nagyon rosszul állunk jelenleg anyagilag, jól jött volna egy kis segítség nekünk is... ha azt az egy havit mondjuk nekünk is elengedik, és díjazzák, hogy mint védendő fogyasztó nem élek vissza ezzel, és fizetek rendesen...
2010. nov. 15. 17:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!