Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kb. mennyibe kerül egy gázpalack?

Kb. mennyibe kerül egy gázpalack?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert nemsokára költözünk, itt vezetékes földgázról működött a tűzhely, de az új helyen nincs gáz, ezért majd palackról fog menni. Kb. mennyi az ára egy palacknak, és honnan lehet ill. érdemes venni?


Amúgy tudom, h át kell előtte alakíttatni a tűzhelyet, h BP gázzal lehessen használni;)


2010. nov. 11. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, át kell alakíttatni, és kb 4eFt, kb egy hónapra lesz elég.
2010. nov. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Oks, köszi! ...és honnan lehet szerezni az elsőt, jól gondolom, h pl. benzinkúton? Csak mert mintha már láttam vna ott ilyen nagy ketrecbe bezárva....
2010. nov. 11. 21:25
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
Igen, ott pl. Javaslom a primagaz.hu oldalt.
2010. nov. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az első palackot ne vedd gázcseretelepen, mert hihetetlen összegeket kérnek érte!


Keresgélj pl a Vaterán! néhány ezer forintért tudsz venni üres palackot.

2010. nov. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én tudok adni majdnem tele lévő palackot is, természetesen bolt ár alatt. Már ha a közelemben laksz és megoldható (Pécs). Mi évek óta nem használjuk a palackot, csak van a garázsban, mert van vezetékes gáz.


Igen, át kell egy kicsit alakítani. Ha jól tudom, a gázrózsák fúvókáit kell kicserélni más méretűekre.


Egyébként nálunk az utóbbi időben hetente jár autó, amiről háznál lehet venni gázpalackot. Olyasmi mint a FamilyFrostos, csak fagyi helyett gázpalackot kapsz. :)

2010. nov. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!