Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Egy 3 szobas panellakas...

Egy 3 szobas panellakas tavfutese mennyibe kerul most a teli honapokban?

Figyelt kérdés
2009. jan. 10. 22:02
 1/7 anonim válasza:
100%
Mi 1+ két fél szobásban lakunk, ebben a hónapban fizettem kb.29.000 ft-ot.
2009. jan. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rengeteg ez az osszeg!!!
2009. jan. 10. 22:45
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Csak azt nem veszik sokan figyelembe, hogy ebbe a család összes meleg víz fogyasztása és az alapdíj is benne van. A fűtés rész kb. 20.000.- Ft, de ez sajnos az országban városonként eltérő. Én nem engedném, egységes ára kellene, hogy legyen.
2009. jan. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

De az alapdijat is ki kell fizetni, meg nyaron is. Akkor mit kellene figyelembe venni?????

Inkabb az a felhaborito, hogy alapdijat is kell fizetni, tulajdonkeppen mire?

Te tavfutesesben laksz?

2009. jan. 10. 23:14
 5/7 anonim válasza:
100%
Első válaszoló vagyok. A melegvíz fogyasztás nincs benne,(legalábbis nálunk) mert vízóránk van és azt külön számlán szoktuk fizetni.
2009. jan. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
57%

Alapdíj: azért van, ha például a rendszerben hatalmas hiba van, és sokba kerül helyre tudják hozni. Aki gázfűtéses házban lakik és elromlik nála valami, szerelőt kell hívni. Rosszabb esetben akár százezres nagyságrendben új kazánt venni. Itt ilyen nincs. Ha légteleníteni kell a radiátort jönnek ingyen, stb. A meleg vízórát ingyen cserélik. Én sem vagyok nagy távhő párti ugyan, félre ne értsetek. De a gáz sem sokkal jobb manapság. A tesóm egy 70m2-es lakásban lakik, 21 foknál nincs melegebb nála és már 29.000-et fizetett, és még hol van a víz. A mostani gázárakkal, és akinek nem jár MÁK támogatás szerintem egyik sem jobb mint a másik. Távhőt is van aki 20.000et fizet, mert kap támogatást stb...

Ezeket a tényezőket is figyelembe kell venni.

2009. jan. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
40 ezer Ft. volt a legutóbbi hónap. A többi hónap is 20-310 ezer Ft. nyáron pedig 10-12 ezer Ft. Ez "natúr", semmi melegvíz, meg ilyenek......
2009. ápr. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!