Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Túl vagyunk már az ingatlanpia...

Túl vagyunk már az ingatlanpiaci válságon?

Figyelt kérdés
2010. nov. 18. 22:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
45%
Nem.Kozel egy eve arulom a hazamat frekventalt helyen a piaci arnal 5 millioval olcsobban.
2010. nov. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Sajnos nem. Én amúgy majd cserére fogom meghirdetni (két lakást adnánk egy házért - bp-en). Lehet, h így hatékonyabb lesz.
2010. nov. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Sajnos nem, az még nagyon soká lesz, főleg ha a bankok nem finanszíroznak.
2010. nov. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha az ár alatt 5 millióval hirdetnéd, akkor már elkelt volna. Mi idén adtuk el a mi házunkat a piaci ár fölött kicsivel.
2010. nov. 19. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Az utolsónak szerencséje volt. Ma nem nagyon lehet ingatlant eladni. Jövőre pedig még nehezebb lesz! Kevesebben lesznek,akiknek adnak hitelt a Bankok. Akik pedig az egylkulcsos adó jóvoltából gazdagabbak lesznek pár százezerrel,nem valószínű,hogy tömegesen vesznek házat-lakást! Arról nem is beszélve,ha lejár a moratórium,még több eladó lakás lesz.

Évekbe telhet,mire megindul az ingatlanpiac.

2010. nov. 19. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Sajnos nem. Ennek ellenére nekem egy panellakást 4 hónap alatt sikerült eladnom budapesten.
2010. nov. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

5 évet nyugodtan számolhattok.

Jelenleg a budai bel-kerületeket, ill. a frekventált belvárosi lakásokon kívül semmi sem megy.

Minden eladó ragaszkodik egy általa reálisnak vélt árhoz ami a nulla keresletet figyelembe véve teljesen eladhatatlanná teszi az ingatlant.

Szerintem akinek sürgős inkább bukjon és adja el áron alul, mert ha nem tud kivárni 5-6 évet akkor csúnya vége lesz.

Ha jövőre kikerül a piacra az a töménytelen mennyiségű banki ingatlan amit nagyon el akarnak adni, akkor az árak a jelenlegihez képest minimum 20-30%ot esni fognak rövidtávon.

2010. nov. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
nem, szerintem még minimum 2 év.
2010. nov. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
A mostani árak egyenlőek a 2000-ben volt ingatlan árakkal.
2010. nov. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az elso vagyok.16.kerulet,550 nm telek,hat eve epult 90 nm-es haz jakuzzival 20 misi.Mi ez ha nem piaci ar alatti osszeg?Okostojas....
2010. nov. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!