Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Debrecen környékén hol,...

Debrecen környékén hol, melyik faluban érdemes házat venni?

Figyelt kérdés
Olyan hely érdekelne, ahol aszfaltozott utcák vannak, és normális szomszédok a környéken.
2010. nov. 20. 18:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Hány kilométeres körzetben gondolod?

Azért ne a gyak kérdések alapján vásárolj ingatlant.

Körülnézni nem tudsz?

2010. nov. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
10-15 km-en belül. Még csak keresgélünk, messzebbről költöznénk, így nem tudok személyesen nézelődni, ezért érdekelne az arrafelé lakók véleménye, hogy hová lenne érdemes, és hová nem, költözni. Nyugi, nem ez alapján döntünk! :)
2010. nov. 20. 18:20
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi Debrecentől 16 km-re lakunk.

Nem faluban, városban, Hajdúböszörményben.

Mi szeretünk itt élni. Nyugis, de azért minden megvan.

Hivatalos dolgok elintézéséért sem kell elhagyni a várost.

Előző voltam


Szilvi

2010. nov. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is böszörményi vagyok. Megvagyok elégedve a komforttal, uszoda, művelődési ház, cukrászdák, boltok, minden van itt.... A külterületeken, a Déli, Északi Lucernásban, vagy a Nagy-bocskai illetve a kis-bocskai szőlőskertben jobb nem venni házat, mert ott rengeteg a cigány.... Én a központban lakom, a Batthyány utcán...
2010. nov. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Vámospércsen. Szép kis város, Debrecen belvárosa autóval 20 perc. Helyben megtalálható minden, a közbiztonság kiváló, lényeges, mert nem kell félteni a gyerekeket ha kilépnek az utcára. És nagyon jó a cukrászda :)! Nekem is van ott egy eladó házam, de nem azért írtam le mindezt hogy rádtukmáljam...
2010. nov. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha akarsz egy kisebb faluban lakni,amely 7 km-re van Debrecenhez.Minden könnyen elérhetõ,ha gyerekeid vannak ovi is van,de Db-be könnyen behordhatod.Busz közlekedés.Aszfaltos ut,kisebbségek egyàltalàn nincsenek.Jó módu emberek laknak ott.Az autópàlya is könnyen elérhetõ.Metró,Cora,stb.az utadba esik,modjam még?
2010. nov. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
21.08-as! Mi a neve a településnek? :)
2010. nov. 21. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!