Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Van egy családi ház ami nem...

Van egy családi ház ami nem lakott, de fűtenénk benne, hogy nehogy szétfagyjanak a csövek. Mennyire állítsam a hőmérsékletet a kombi kazánon? Van valami minimum hőmérséklet?

Figyelt kérdés
2010. nov. 28. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Az új kazánokban elvileg van fagyvédelem, de a termosztátot ettől függetlenül olyan 5 C körülre kell beállítani.
2010. nov. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

Én 8 fokra állítottam a termosztátot, de anyám megmagyarázza, hogy 10 fok alatt nem mehet, mert elromlik.

A használati utasításban sincs benne a minimum fűtési hőmérséklet, csak az, hogy ha áram és gáznyomás alatt van, akkor be van kapcsolva a fagyvédelmi funkció.

2010. nov. 28. 20:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is van egy házunk, amit csak alkalmilag használunk, mi 6 fokra szoktuk beállítani a termosztátot.
2010. nov. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nálunk anno 5 fokra volt.

úgy tudom semmi baj nem lett, bár a rákövetkező nyáron eladtuk a házat.

2010. nov. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. nov. 30. 07:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!