Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Költözéshez kb mennyi pénz kell?

Költözéshez kb mennyi pénz kell?

Figyelt kérdés
Teljesen 0-ról indulva, albérletbe , természetesen olyanba,ami nincs berendezve, mennyi pénzt kell spórolni ?
2010. nov. 30. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:

rengeteg


albi,legtöbb hely 2 havi kaució,min 150ezer

ágy 30ezer

alap szekrénysor 200ezer

mosógép 50ezer

hűtő 40ezer

tűzhely 50ezer

edények,tányér,pohár,evőeszköz stb 50ezer

asztal+székek 20ezer (obiban most láttam)

függöny 10ezer

mikró 10ezer


és ez csak nagyon alap,és semmi nem extraminőség...

2010. nov. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sokat.

De ha rám hallgatsz, inkább bútorozottat veszel ki.

Nincs ez a komoly induló költség.

Nem amortizálódnak a tárgyaid (pontosabban nem a tieid amortizálódnak).

Egy személygépkocsival kényelmesen - és nem mellesleg olcsón - költözhetsz, nem kell teherautót bérelni.

Sokkal mobilabb vagy, több a lehetődéged.

Ha netán hiteled lenne, a végrehajtó nem tud mit lefoglalni.


Amíg nincs saját, fix lakásod, addig nem érdemes a bútorokkal szórakozni. Én is albérletezem, és tökéletesen jó így. Ha megszűnik a munkám és egy másik városba kell költözzek, egyszerűen beülök a kocsiba és odamegyek, nincs napokig tartó pakolászás. Minden szempontból sokkal jobb.


Ja, és a bútorozott albérletek pontosan ugyanannyiba kerülnek, mint a bútorozatlanok, vagy max. 1-2 ezer Ft a differencia!

2010. nov. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én is inkább a bútorosat javaslom.

igaz, sok helyen 1000 éves cuccok vannak, de ha spórolni akarsz szép bútorra, jó házt. gépekre, akkor ez a legjobb.


sokan adnak ki jól berendezett lakásokat, sztem a bútorozatlan már nem is annyira "divat".


maga a lakás is annyi pénzt elvisz, hogy arra is elég összespórolni, nemhogy vagány berendezésre.

2010. nov. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
attól függ,hova,ezen múlik a kaució összege. Bútorokat teszvesz-vateráról már pár ezerért beszerezheted,és majd újíthatsz menet közben. Hűtő,tűzhely kb 100,ha mázlid van kevesebb. tányérokat tescoban 200ft tól kapsz,egy embernek elég 2-3 db,és megintcsak ujithatsz még... ha nincs nagy holmid,gondolom nem kell költöztető csak egy barát autója,akkor szerintem 300ból szépen-kényelmesen meg lehet csinálni. Ja és ha függöny kell,szólj,van egy rakás eladó sötétítőfüggöny-anyagom 600ft/méter áron,ha kell meg is varrom neked :)
2010. dec. 1. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!