Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Debrecenben vetkőzős toll?

Debrecenben vetkőzős toll?

Figyelt kérdés
Nem tudna valaki segíteni, hogy hol lehet ilyen vetkőzős tollat kapni Debrecenben?
2010. dec. 2. 10:53
 1/7 anonim válasza:
?
2010. dec. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Purgerius : szerintem olyan tollra gondolt a kérező, amelyet ha fejjel lefelé fordítasz, levetkőzik rajta a csaj, ha visszaforditod, pedig visszatöltődik rá a ruha.. nekem volt ilyenem régen de nemtudom hol van..

amúgy a kérdést kicsit jobban is megfogalmazhattad volna, mert mint látod nem túl egyértelmű

amúgy nemtom hol lehet kapni, egyébként énis debreceni vagyok, nézz be papír írószeres boltokba, 100as boltokba, tesco, ilyesmik... ha találtál írd meg ide hogy hol , mert lehet vennék egyet énis. ;) :)

2010. dec. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szerintem csak egyféle vetkőzős toll létezik(csajos és pasis), és abból gondolom, hogy egyértelmű volt a kérdés, mert te is tudtad egyből mire gondoltam.
2010. dec. 2. 12:16
 4/7 anonim ***** válasza:

csak tipp, ha van ott Debrecenben retro bolt ott nézd meg.

a kacsintós nős pénztárcát is kezdik gyártani, Kiszel Tündét kérték fel modellnek XDD.

2010. dec. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]


vaterán van, és ez pont Debreceni eladó.

amúgy nekem egyértelmű volt a kérdés. túl öreg vagyok már, mert még emlékszem ezekre :)

2010. dec. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Kínai boltba volt a nagyállomáson másfél éve a pénztárnál azóta nem tudom.
2010. dec. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

2.válaszoló vagyok

nekem is egyértelmű volt a kérdés, de mint látjátok volt akinek nem, ezért írtam hogy kicsit részletesebben is leírhatta volna, hátha valaki nem tudja miről van itt szó..

2010. dec. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!