Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Káros, illetve lehet valami...

Káros, illetve lehet valami bajunk tőle?

Figyelt kérdés
Kikapcsolták a fűtésünket,panelban lakunk.A gyerekek szobájának fűtését hősugárzóval oldjuk meg,illetve időnként fél-fél órára elindítom a sütőt,kinyitom az ajtaját,hogy egy kicsit melegítse a többi helyiséget.Ettől lehet bajunk?
2010. dec. 5. 21:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem lesz tőle semmi bajotok. A sütő olyan, mintha konvektoros fűtésetek lenne.

Egyébként ősszal mi is azzal fűtöttünk, amikor olyan hideg volt, és nem ment a távfűtés, egy teljes hónapig, és jelentem, még élünk :)

2010. dec. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam:-))időnként 2-3 percre ki is szellőztetek,de muszáj fűteni valamivel.....köszönöm válaszod
2010. dec. 5. 21:48
 3/11 anonim ***** válasza:
ha nagyon parázol vegyél CO érzékelőt.
2010. dec. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
co érzékelő minek neki?:??????????? :-0 panelban nem gázzal főz az holt ziher, mivel tilos ;)
2010. dec. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ezt honnan vetted? Én is gázzal főzök panelban, sőt a múlt hónapban újították fel a gázvezetéket, tehát gondolom, nem akarják kikötni :D
2010. dec. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
panelba tilos gázpalackot és gázvezetéket vinni, nyilván téglaépületben laktok ;)
2010. dec. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A CO-s vagyok.

Ha nem gázos a sütőd akkor nem kell se CO érzékelő, se szellőztetni.


De számomra egyértelműnek tűnt, hogy emiatt kérdezte a kérdező, különben miért szellőztetne?

2010. dec. 6. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

már bocs, de panelban is van gáztűzhely.

csomó ismerősöm lakik panelban, én is valami olyasmiben lakom, és be van vezetve a gáz, tehát ha annyira tilos lenne, akkor ez miért van?

2010. dec. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A panelben simán van gáztűzhely, nem tudom, hogy honnan szedte az a kedves válaszoló aki szerint nincs.


Ha gáztűzhelyetek van akkor bajotok lehet tőle, lévén, hogy a lakás levegőjét égeti el.Normális 1-2 órás használat rendben van. de fél napokat ne használd fűtésre a sütőt.

2010. dec. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Oké akkor tisztázom:-))Gáztűzhely van,nem villany,a számlát a Tigáz-nak fizetem,tehát gáz...:-))köszönöm válaszaitokat,akkor mértékkel,de továbbra is alkalmazom ezt a módszert...
2010. dec. 6. 13:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!