Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Budapesten,1-2 szobás, olcsó,...

Budapesten,1-2 szobás, olcsó, de nem romák között lévő albérletet hol keressünk?

Figyelt kérdés

Szóval barátnőm Pestre akar költözni, itt dolgozni, és kéne egy viszonylag olcsó albérlet. Elég lenne egy 1 nagyszobás kis lakás is, bútorozott, ahol a közlekedés se bonyolult (metró közelben főleg). Merre felé érdemes ilyet keresni (kerület)?

Megköszönném nagyon fontos lenne.


2010. dec. 5. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Erre nincs egyértelmű válasz. Barátnőm a 6. kerületben, ami az egyik legjobb, talált egy nagyon szép és olcsó helyet.

Azonban ajánlom, hogy ha fiatal még a barátnőd, akkor béreljen inkább szobát, kb. feleannyiba kerül, és gondolom, tudná hova tenni azt a plusz pénzt.

Na de hogy pár tippet is adjak: 14. kerület, Örs környéke, 11. kerület (bár ott még nincs metró, de ha minden jól megy, 10 éven belül lesz :D), 6. kerület, 13. kerület (bár ezt személy szerint nem annyira szeretem, de relatíve olcsó), 3. kerület - itt metró nincs, de van hév.

2010. dec. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Újpesten is ki lehet fogni jobb környéket.

mindenhol van kisebbség, de talán nem olyan zavaró mértékben.

az Örs környéke is jó.

személy szerint én a 11. kerületet ajánlom,mert itt van a 4-6 villamos, meg a 7es busz, amivel szintén könnyen megközelíthető a belváros átszállás nélkül.

ja, és itt szerencsére kevés a cigány.

2010. dec. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Barátnőm 20 éves, és mihamarabb kéne mert az anyja ki akarja dobni. Nem tudom mennyire lenne jobb neki egy szoba bérlés de ezt is megemlítem majd neki.

Örs felé nekem is mondták hogy vannak olcsóbb helyek, akkor ott fogok keresni először mert az még utazás szempontjából is jó lenne neki.

Köszönöm mégegyszer!

2010. dec. 6. 12:03
 4/5 anonim válasza:

Én is a XI. kerületet tudnám ajánlani. Cigányt azt havonta ha látok 1-2t, tiszta, jó környék :) Bár lehet, hogy nem lesz olcsó az albérlet, mivel Buda...

Ha kevesebb pénze van, akkor esetlen a X. kerület. Igaz, itt már akad 1-2 cigány, de inkább a VIII. ker melletti részén...

2010. dec. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az is fontos szempont, hogy esetlegesen sötétedés után, éjszaka, haza mer-e majd menni egyedül.. és nem csak a cigányok miatt.. én is mindig nagyon félek :S
2011. jan. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!