Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ezüst étkészlet értéke?

Freddyk015 kérdése:

Ezüst étkészlet értéke?

Figyelt kérdés

Üdv !

Birtokomban van egy körülbelül 50 darabból álló étkészlet.

Villák , kések kanalak, 900 as ezüst, és egyedi grófi címerrel ellátva. Hozzáértőket kérdeznék, hogy körülbelül mennyit érhet ?


2010. dec. 9. 17:48
 1/3 anonim válasza:
100%
Értéke függ a készlet korától, állapotától. Ha régi, akkor kb 400.000-450.000 lehet az ára. nem vagyok szakértő, értek hozzá. ha teszel fel a jelzésről egy jó fotót, akkor pontosabb választ tudok adni.
2010. dec. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Ha sikerül magánszemélynek eladni, akkor többet is kaphatsz, de ez majdnem lehetetlen, mert az emberek manapság bizalmatlanok. Javasolom vidd be valamelyik aukciós házba (én például a Nagyháziba szoktam bevinni) és ott ingyen adnak árajánlatot.
2010. dec. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Azt elfelejtettem, hogy csak akkor vidd be, ha a készlet régi. Ha látom a jelzést, talán tudok segíteni.
2010. dec. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!