Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen festékkel lehet lefeste...

Milyen festékkel lehet lefesteni egy kiságyat?

Figyelt kérdés

Kisfiamnak a jelenlegi kiságya feladta a harcot, ezért egy másik után kellett néznünk. Az viszont már egy régi kiságy, de más baja nincs, mint hogy nagyon meg van kopva, tehát csak festeni kéne.

Egyik ismerősöm azt mondta, hogy meg ne próbáljuk lefesteni a kiságyat, mert ha elkezdi rágni, a szájába juthatnak mérgező anyagok...másik ismerősöm szerint ez hülyeség...

Most akkor le lehet festeni, vagy sem? Ha igen, akkor pontosan milyen festékkel?


2010. dec. 15. 21:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Én azzal festettem, ami volt itthon: fehér zománcfestékkel. Még egyszer se láttam, hogy a gyerek rágta volna az ágyát, arra ott van a kismillió játéka vagy a lába.

De itt vannak a "szakértők":

[link]

2010. dec. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Kokas Lajos ***** válasza:
Ajánlatos "vízbázisú" festéket használni (ez rá van írva), így az oldószerek káros hatását elkerülheted. Ha nyers fáról van szó, akkor vízbázisú lazúrral kenném le. Az IKEA-ban kaphatsz jó festéket.
2010. dec. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt szokták ajánlani, mert csak természetes agyag van benne.Mondjuk a gyilkos galóca is meg a kígyóméreg is természetes:)


Én az előzővel értek egyet, a vízbázisú festékek használhatóak, sadolin plus és barátai.

2010. dec. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!