Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hol lehet venni ilyen kissebb...

Hol lehet venni ilyen kissebb kb.2-3 decis üveget?

Figyelt kérdés
Pálinkát szeretnék bele rakni és szétosztani az ismerőseimnek! A lényeg hogy lehessen nyitni/zárni, ha valami díszesebb az se gond, csak ne legyen egy nagy összeg. Tesco vagy ilyesmi áruházak? Szombathelyi vagyok, aki esetleg helybe tud valamit...
2010. dec. 16. 15:51
 1/4 Ignis Subdialis ***** válasza:
78%

Most egy merőben haszontalan választ leszek kénytelen adni sajnos, mert én találtam jópofa kis 2,5 decis jól zárható üvegpalackot, de sajnos az Auchanban, ami úgy látom nincs Szombathelyen.

Azért leírom, mert hátha más boltlánc forgalmazza, hogy egy magyar kistermelő gyümölcsjoghurtja volt benne, s az üveg betétdíja 70Ft, ennyiért lehet tehát ezen üveghez hozzájutni, plusz a joghurt ára.

Illetve a Theodora ásványvíz 0,33 literes kiszerelése van zöld, alumíniumkupakos üvegben, ennek (sajnos) nincs betétdíja, tehát ingyen hozzá lehet jutni, ráadásul sok helyen kapható. Ugyanilyen, csak átlátszó üvegben volt régebben a KUBU gyümölcsital, de ők visszafejlődtek műanyagpalackra. Az üzletek bébiételes részlegein szoktak még lenni üvegpalackos gyümölcslevek.

2010. dec. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%
Sok helyen adakoznak a neten az anyukák üres bébiételes üvegeket, az szerintem neked pont jó lenne erre a célra, legalábbis űrtartalomban biztosan.
2010. dec. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
72%

a CAPY rostos üdítő is van kis üvegpalackokban,meg a Bacardi

biszbaszok is.

2010. dec. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
54%

ja és valamelyik kiskocsmában ingyen biztosan kapsz,

ahol fiatalok gépeznek:)

2010. dec. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!