Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Duplájára emelkedett a gázfelh...

Duplájára emelkedett a gázfelhasználásom amióta új szolgáltatóhoz mentem. Miért?

Figyelt kérdés
Gdf Sueznél 15 hónap alatt 1336m3,a gas.hu-nál 12 hónap alatt 2600m3 lett.Gázszivárgás kizárva,a kazán kombi fali turbó.Be lett 2 napja vizsgáltatva a kazán,tökéletesen működik,és csak 2 éves.Átalakítás nem történt.A ház 78m2. Hőfok nappal 20.5 c,éjjel 18 c.Mitől lehet mégis a duplája a gázfelhasználás?
2010. dec. 19. 11:38
 1/4 anonim válasza:

Szia!

Biztos, hogy a gázfelhasználás növekedett? Nem csak az a gáz, amit átlag éves fogyasztásként számoltak? Mert nekem a régi szolgáltatónál van ez. Eddig 800-at sem használtam el, ami az éves átlag, ennek ellenére felemelték és a havi számla is 4000 Ft-al több. Ezt azért csinálják ilyenkor (állítólag), hogy ne tudjuk kifizetni és így nem válthatunk gázszolgáltatót.

2010. dec. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

lehet hogy "elszámolták" ja nincs szivárgás akkor nem értem...amúgy neked jön ki egy ember aki leolvassa,vagy be kell jelented?vagy milyen rendszer van nálad?

egyébként lehet hogy a gázóra meghibásodott de az is lehet hogy rogy rosszabb a gáz fűtöértéke és ezért a kazán többet használ....

2010. dec. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

a szolgáltató semmilyen befolyással nincs az infrastruktúrára és a gázra sem.Az ugyanúgy a GDF szuezé.

Az órát viszont érdemes bevizsgáltatni, ha a körülmények nem változtak.

2010. dec. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!1500m3 volt az előző szolgáltatónál is,és a mostaninál is az éves beállított gázmennyiség.Éppen azért mert tavaly nem is használtuk fel ezt a mennyiséget.Viszont januárban valószínüleg bevizsgáltatjuk az órát.
2010. dec. 19. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!