Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Karácsonyi csomagolás? Miként?

Karácsonyi csomagolás? Miként?

Figyelt kérdés

Egy ismerősömnek, szárított narancshéjat, és narancsszeletet ajándékoznék.

Mibe tegyem bele?

Nem akarok több száz forintért fémdobozt venni.


2010. dec. 21. 22:01
 1/6 anonim válasza:
Szerintem tehetek Mikuláscsomagba, vagy lehet kapni egészen pici ajándéktáskát. Abból biztosan van karácsonyi mintájú, és szerintem nem is túl drága. :)
2010. dec. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia, én már évek óta Karácsony előtt teszem félre a különböző méretű dobozokat, akár cipős, akár telefon doboz stb. Ezeket szépen bevonom karácsonyi csomagolópapírral (papírragasztóval), nagyon mutatósak és el is lehet rakni, akár tárolni benne valamit, szóval egy plusz kis ajándék. Tetejére raksz egy szép öntapadós masnit és gyönyörű. Igazi, saját kézzel készült ajándék és csomagolás.
2010. dec. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Tegyem a kistáskába egyenesen?

Az higénikus úgy?

Mármint aki kapja, nem fogja furcsállani?

Bár igaz, előtte nem szívesen tenném nejlonzacsiba. Azt mégsem illene.

2010. dec. 21. 22:09
 4/6 anonim ***** válasza:
Celofán? 50-100 Ft-ért kapsz egy hatalmas ívet bármelyik virágboltban. Abba ügyesen becsomagolhatod, díszítheted és így is beleteheted egy papírtasiba, ha akarod.
2010. dec. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kicsi befőttes üveg.
2010. dec. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
befőttesüveg decoupage technikával vagy üvegfestékkel készült karácsonyi mintákkal
2010. dec. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!