Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogy lehet a füstszagot a...

Hogy lehet a füstszagot a lakásból hatásosan eltüntetni?

Figyelt kérdés
Tegnap este sikerült leégetnem egy adag kaját, vágni lehetett a füstöt, egész éjjel szellőztettem, de még mindig érzem a füst szagát. Próbáltam már kávét főzni, illatosítót fújtam, de csak nem akar eltűnni a szaga. Mit csináljak, hogy eltűnjön? :(
2010. dec. 24. 11:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A szellőztetés a leghatásosabb! Égess illatos gyertyát, mécsest, fújkálj légfrissítőt, süss sütit, csinálj forralt bort, hogy ellensúlyozd és naponta többször is szellőztess, amíg nem távozik a kellemetlen szag!

Én két hónapja égettem le egy füstölt sonkát! Vágni lehetett a füstöt a lakásban, a macskám fél órán át köhögött, szegényt kikellett vinnem levegőzni!

2010. dec. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

kereszthuzat. a legjobb.

forralj ecetes vizet, vagy tegyél vízbe szegfűszeget és fahéjat és azt forrald.

2010. dec. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én ezt az oldalt találtam, és a fahéjas, szegfűszeges szagtalanítóra esküszöm. Isteni illat lesz a lakásban.


[link]

2010. dec. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy tál viz,bele egy félbevágott hagyma. Állitolag használ.

Nekem a gyertyák váltak be ,nem is muszáj illatosnak lennie,nagyon jól eltüntetik a szagukat. Csak kint fujd el őket,mert ha nem akkor meg gyertyaszag lesz:D

2010. dec. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Próbáltam a füst másnapján szegfűszeges vizet forralni, egy ideig hatásos volt, de utána megint előjött a füstszag.

Kimostam minden textilt, a hálóban az ágy matraca is beitta a füstszagot. Arra spricceltem ecetes vizet, most már rendben van, teljesen elvette a füst szagát. A nappaliban még keveredik a rántott hal szaggal. :)

2010. dec. 26. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!