Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen gyakran mossátok a...

Milyen gyakran mossátok a nadrágjaitokat? Hány felvétel után, ha egyáltalán nem lesz piszkos?

Figyelt kérdés
2010. dec. 27. 13:57
1 2
 1/12 anonim válasza:
73%
Hát,ha nem piszkolom be, akkor akár egy hétig is hordom suliba, de otthon nem abba vagyok!!(hanem általában pizsiben xD-az olyan kényelmes)
2010. dec. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Ha egyáltalán nem lesz piszkos akkor, úgy mint az előző válaszoló 1 hétig eljárkálok benne, de hétvégén mindenképpen kimosom. Ha meg piszkos lesz 1 felvétel után, akkor értelem szerűen nem veszem fel többet, rögtön kimosom. Amúgy télen a só, hó és egyéb latyak miatt én szinte naponta új nadrágot veszek fel.
2010. dec. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 BlackSword ***** válasza:
66%
Amint összejön egy adag mosásra váró ruha... Aztán be a mosógépbe...
2010. dec. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Alapból 1-2 hétig. Nincs túl sok pénzem, ezért csak egy "városi" nadrágom van, nem moshatom ki minden nap, csak ha tudom, hogy másnap nem megyek sehová. Otthonra persze van melegítőm.
2010. dec. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat! :)


úgy látszik, csak én vagyok mosásmániás. :S

2010. dec. 27. 21:06
 6/12 anonim ***** válasza:

heti 1-szer mosom a nadrágokat, van belőlük 3, azt váltogatom.

a sok mosás nem tesz jót nekik.

2010. dec. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

nekem sincs sok nadrágom, csak pár nap után nem érzem jól magam bennük, mert - bocs, hogy ilyen naturalisztikus vagyok -, a pukizásoktól büdössé válik. nyilván nem nagyon, de egy kicsit érezhető, én akár már 2-3 nap után is érzem, mikor mondjuk leveszem, vagy ha ülök, majd hirtelen helyzetet változtatok, megemelem a lábam, ilyesmi.

lehet, érzékeny az orrom. vagy túl sokat pukizom. :D

2010. dec. 28. 00:01
 8/12 A kérdező kommentje:
amúgy ha van 3 nadrágod, és heti 1x mosod őket, az teljesen rendben van, hiszen akkor minden 2-3. felvétel után kimosod őket.
2010. dec. 28. 00:03
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem kell pukizni :D
2010. dec. 28. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Te csak fiú lehetsz. Hiszen mindenki tudja, hogy a lányok nem pukiznak. (Kidiffundálják a bőrükön.)
2011. jan. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!