Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hy! Megbízható gázszolgáltató...

Hy! Megbízható gázszolgáltató az emfesz-érdemes átlépni hozzájuk az EON-tól SOS?

Figyelt kérdés
2010. dec. 27. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:

most akar csődbe menni:)

[link]

2010. dec. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Olyantól hallottam,aki váltott gázszolgáltatót,(azt nem tudom,hogy erre-e,vagy másra)hogy sokkal alacsonyabb árat ajánlottak,ráadásul átláthatóbb számítással-m3-t kell fizetni,nem MJ-t,de ott volt a kutya elásva,hogy mindenféle egyéb díjak miatt mégis többet fizetnek,mint az EON-osok.
2010. dec. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szia .meg ne próbáld.én úgy megbántam olyan csekkek jönnek ki hozzám,hogy ilyet még soha nem hallottam .most járok utána hova fordulhatok mert iszonyú mit próbálnak rajtam ,úgy behajtani amit az életben nem használtam el.szóval ahogy tehetem elmegyek tőlük és vagy 10 szomszédom így van vele.nagyon megbántam.
2010. dec. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én vagy 2,5 éve "átmentem" hozzájuk a dégáztól.

Soha semmi bajom nem volt velük !

Bár én a kezdetektől neten diktálok/annyit,hogy "jó" legyen télen-nyáron.A leolvasó egy évben egyszer jön/okt. végén/--és kész. Az évi fogyasztásom kb 1300 m3. Ők kb 15e-rel olcsóbbak nekem/év.

2010. dec. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!