Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ma diktáltam be a gázóraállást...

Ma diktáltam be a gázóraállást a gas.hu-ra. Mikor fogják küldeni a csekket?

Figyelt kérdés

Marha kiváncsi vagyok hogy mennyit kell fizetnem.Most álltam át hozzájuk.

Köszi aki ir.


2011. jan. 1. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekünk 5.-éig kell bediktálni, kb. egy hétre, vagy pár napra rá szokott jönni a számla.
2011. jan. 2. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen nekünk is 5-ig kell diktálni. Akkor ha minden igaz hétfőtől kezdődően bármikor jöhet a számla.
2011. jan. 2. 11:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy rosszul- gyorsan irtam.

Ha ötödikéig kell bediktálni, akkor hatodikától fogják feldolgozni, és onnan számitva kb. egy hét + pár nap, ami lehet 6, 7, vagy akár 8.

2011. jan. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 waterjoslas válasza:
a gázosok mind kis parasztok..ezek a számlák rá 7-8,de akár KILENC hétre rá jönnek ki,persze függvén MINDEN olyan ponttól amit felhozhatnak ellened.pert már lehet ellenük nyerni.de fölösleges.és szerintem ilyen kérdéssel.oda be kéne menni,ÉS ODA MENNI,NEKIK MONDANI,ÉS RÁBASZNI AZ ALKALMAZOTTRA AZ ASZTALT!! EZ ERRE A KÉRDÉSRE VÁLASZOM.KEDVES KÉRDEZŐ.
2011. jan. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!