Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mire lehet számítani a 2011....

Mire lehet számítani a 2011. -es évre a gázártámogatásban? Annak aki tavaly tavasszal már kiesett a kategóriából?

Figyelt kérdés
Én tavaly kiestem a kosárból a kategoria miatt.Most pedig itt állok munka nélkül és mégsem tudok változtatni a tavalyi kategorián vagy most akkor hogy van ez?Van valaki hasonló helyzetben?Én egyedülálló anyuka vagyok munka nélkül.
2011. jan. 4. 12:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Semmi !

A ko(ú)rmány(unk) döntése szerint a fűtési szezon/04.15/ végéig csak azok kapnak,akik a múlt év végén jogosultak voltak rá. Újat nem "fogadnak be".Hogy ezután mi lesz,azt senki nem tudja.

Max önkormányzatnál "kuncsoroghatsz" lakbér,vagy albérlet--hozzájáruláshoz,de ez városonként,falvanként változik. Szegeden tavaj 10e volt.

2011. jan. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!