Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Van még olyan, hogy metro...

Van még olyan, hogy metro kártya vagy csak úgy be lehet menni vásárolni a metroba?

Figyelt kérdés
2011. jan. 4. 14:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Van még olyan. Vásárlási limit nincs, de ugyanúgy kártyához kötött a vásárlás.
2011. jan. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Van.

Már volt, hogy úgy mentem be, hogy az előttem lévő nyitotta ki a kis kaput a saját kártyájával és még én is átfértem, de a pénztárnál is kérik.

Erről a vásárlási limitről viszont most hallok először.

2011. jan. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szegeden már évek óta NINCS limit ! Kell kártya,de 1 csoki,és egy joghurt vásárlása is lehetséges.

A reklámújság viszont limithez kötött.

Csak akkor küldik/a kártyán szereplő névre,címre/,ha pár tízezret vásárolsz negyedévente.

Nálunk a tankolás is beleszámít.

2011. jan. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Még mindig nem tudom mi az a limit. Én évek óta vásárolok ott, de mindig csak olyan 2-3eFt körül. Még soha nem mondták a pénztárnál, hogy menjek vissza és vásároljak még.
2011. jan. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Régen.....van már 4~5 éve,valóban volt vásárlási limit. Ez--úgy emlékszem--áfával együtt min.5ezer ft. volt.

Tényleg nagyon rég volt.

Egy évtizede/vagy régebben?/ komoly "állampolgári kapcsolatok" kellettek,hogy "hétköznapi" embernek legyen Metro-kártyája.

2011. jan. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
21%

Értő olvasás 1-es? :) Ezt írtam: "Vásárlási limit nincs, de ugyanúgy kártyához kötött a vásárlás."

Tehát nincs már vásárlási limit, jópár éve megszűntették. Amúgy nettó 20e Ft volt ez a limit.

2011. jan. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
pórnép tagjaként honnan akaszthat az ember efféle kártyát?
2011. jan. 5. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Piramisszerűen felépített a dolog.

Anno a "kiskereskedők nagykereskedője" volt. Mindenki a vevőszolgálatnál "írathatott" plusz2 embernek kártyát.

Szerintem ma is így van.Keress valakit a rokonságban,ismik között,akinek van már. Ha az tud pár alapvető adatod,csináltathat Neked kártyát.

2011. jan. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

1-es értő olvasó!

"Vásárlási limit nincs, de ugyanúgy kártyához kötött a vásárlás."

Senki nem állította ennek az ellenkezőjét.


20eFt pedig biztos nem volt a limit, legalábbis nálunk. Nem tudom pontosan, de az biztos, hogy legalább 15 éve itt van a Metro nálunk. És néha akkoriban is vásároltunk ott. 20eFt akkoriban elég sok pénz lett volna. Kb egy fél havi fizetés, ha jól saccolom. Annyiért biztos, hogy nem vásároltunk, mert semmi nagy dolgot nem vettünk onnan.

2011. jan. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!