Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » 2 ház (az első olyan 100m2, a...

2 ház (az első olyan 100m2, a másik pedig tetőtéri, beépített szekrénnyel, nagyon szép galériás résszel, gyönyörű cserépkályhával, ami az egész házat fűti, nagy térrel) egy telken, nagyon nagy kerttel mennyire eladható?

Figyelt kérdés
Nem esedékes az eladás,csak egy kérdés a jövőre nézve,igazából arra lennék kíváncsi,mekkora az esélyem,hogy 2 házat egy telken megvesznek. Egyedüli nő vagyok,én öröklöm,ekkora "hodállyal" nem tudok mit kezdeni egyedül,de még akkorsem,ha lesz férjem és 2-3 gyerekem.. Nagyon nagy mindkét rész,plusz az udvar,plusz a kert... :O
2011. jan. 10. 21:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha 2 generáció akar külön és mégis együtt lakni, nekik pont jó. Én 5 éve majdnem 1 év alatt adtam el a panel lakásom. Nem tudom a házak mennyire mennek.
2011. jan. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!