Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit ellenőrizzek a lakáson...

Mit ellenőrizzek a lakáson mielőtt megveszem?

Figyelt kérdés
Hőkamerázást terveztem, meg a konvektor ellenőrzést.
2011. jan. 11. 18:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szomszédokat se kéne kihagyni...
2011. jan. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A legfontosabbat ki ne hagyd! HOGY _TULAJDONOS_ LEGYEN AZ ELADÓ!!!
2011. jan. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 yuda ***** válasza:

Mindent ellenőrizz a kis dolgoktól a nagyokig...

Friss tulajdonlapot alaposan nézesd át ügyvéddel -, közlekedés,költségek (közös, rezsi) , ház állaga kívül,belül-nyugodtan nézz be a szekrények mögé is,engedd meg a csapokat,húzd le a wc-t..bármi,ami eszedbe jut-főleg a nem szembetűnő helyeket..., milyen anyagból épült,ablakokat,ajtókat, pincét,ha van...stb.


Nagy előny lenne,ha egy szakértővel mennél,vagy legalább ingatlanos ismerősöddel,azok is értenek hozzá.

2011. jan. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
hogy nincs e kölcsön a házra...Mi ezzel csúnyán megszívtuk
2011. jan. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
mindent
2011. jan. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem elég, hogy a tulajdonos stimmel, haszonélvezeti jog erősebb. Földhivatalból tulajdonlap másolata kell.
2011. jan. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Menj el oda, reggel, délben és este: a szomszéd nem zongorázik-e vagy hegedül állandóan, nem idegbajosak-e a szomszédok.


+ a tullapot nézd meg feltétlen a-v szerz. előtt.

2011. jan. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mi kifogtunk egy őrült felső szomszédot, aki egész éjjel zongorázik, pakol, zuhanyozik, dübörög, szóval nem tudom mit csinál.. de mi votlunk ott többször is, és nem derült ki... persze, hisz éjjel csinálja, és éjjel nem voltunk :(
2011. jan. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Valami építész/statikus ismerős is jó lenne, meg ellenőrizni, mikori építésű az épület, mi a története. Értem ez alatt azt, hogy ha anno önkormányzati volt... Ki kéne derítened, hogy de ugye nem újította fel az IKV anno? Az konkrétan azt jelentené, hogy felejts el! Nálam csupán ezek jöttek elő - eddig (csak néhány finomság): féltégla kiesett a konyhai mennyezetből... Ha éppen főztem volna, ma már alulról szagolnám az ibolyát... Vízcső összetákolt, nem vízszintes, 3 nap alatt 5x mentem az OBI-ba, mikor cserélni kellett... és még tudnám folytatni. Ez volt az a korszak, mikor a smicisapkás munkások 5 sör után, tök részegen tántorogva ültek az árok partján vagy akárhol, munka helyett... A zárcsere is élmény, mert 5 sör után már nem ment nekik a 90 fokos derékszög meg a vízszintes fúrás...
2011. jan. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Megkérdeznék 1-2 ottani embert is, szerinte milyen a környék, iskola, óvoda, orvosi rendelő, stb.
2011. jan. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!