Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Nagyságrendileg mennyibe kerülne?

Nagyságrendileg mennyibe kerülne?

Figyelt kérdés
Egy kb.70nm-es házat szeretnénk építeni.a telek megvan,engem az érdekelne hogy maga a ház építése bontott-jó állapotú anyagokból kb mennyiből jönne ki kulcsrakészen?tudom hogy nagy eltérések vannak árak alapján de csak egy hozzávetőleges ár kellene ,aki esetleg építkezett már így ,vagy tudja...:-)
2011. jan. 14. 09:38
 1/6 anonim ***** válasza:

100e ft/nm körül gondolom én és az jó ár.

de ha bontott anyagokból csinálod akkor sem sokkal olcsóbb kivétel ha te magad falazod zsaluzod az alapot és hasonlók.

Akkor lényegesen olcsóbb de az melós is.meg ugye lasabban is halad.

2011. jan. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen.a párommal gondolkodunk így építésben.mi csinálnánk a nagyja melót,mert azzal igen sokat lehet spórolni.addig még elkészül van hol laknunk tehát nem annyira nagy gond ha nem 1hó alatt épül fel,de szeretnénk már saját lakásba menni.köszi
2011. jan. 14. 19:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha megteheted szerintem minden fáradságot megér a saját házon való munka. Mint lelkileg, mint anyagilag. Ha nem olyan a szakmád akkor is a segédmunkán spórolhatsz, és jó ha ránézel az építőkre te is. Én is magam tervezem megvalósítani a legtöbb melót, persze segítség kell.
2011. jan. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi:-) hát bár vonz a férfias meló de nem vok se kőműves,se ács mert lány vagyok de nem vagyok kényes,ha a fizikai melón múlik a saját ház hát legyen.ennyiből már venni is lehetne egy használtat de ez olyan lenne amilyet mi szeretnénk,ez azért másabb:-) mégegyszer köszi:-)
2011. jan. 16. 18:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy akkor is akadhat neked való munka. Gondolj például a festésre. Azt a pároddal együtt meg tudod csinálni. Nem vészes, de elég sokat megspórolsz vele:)
2011. jan. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy sokat és mint említettem nem fog letörni a körmöm csak mert segítek:-)
2011. jan. 18. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!