Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Macskapisit hogy szedjem ki a...

Macskapisit hogy szedjem ki a padlószőnyegből?

Figyelt kérdés
Beszabadult a macska a szobába, és mire sikerült elkapnom, már megjelölte a padlószőnyeget. Világos színű a szőnyeg, nagyon látszik rajta a folt. Valami jó módszert tudtok, hogy hogyan tüntessem el a foltot és a szagot is?
2011. jan. 14. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Az, hogy látszik rajta a folt, az a legkisebb bajod lesz, majd meglátod!

Nekem van egy lelkileg sérült macskám, aki folyton bebrunyál, ha megijed valamitől.

a szag fog kinyírni, amit hagy maga után. Nekem már sok mindent javasoltak, ami persze egyik sem jött be.

Én sima mosószeres, domestosos (ha a szőnyeged engedi) vízzel, és körömkefével szoktam sikálni a foltot. Ecetes vízzel kezdj, utána a mosószer. Ha az ecettől is félted a szőnyeget, akkor próbáld citromlével.

A szalmiákszeszt ajánlották még, de az ammónia, és gyakorlatilag ugyanolyan szaga van, mint a macskapisinek, úgyhogy azt nem javasolnám!

2011. jan. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Na és akkor engem szekálnak ha ezen az oldalon azt mondom hogy macska meg kutya nem lakásba való de ki az udvarra.


Próbáld kisúrolni sima mosószeres ronggyal majd spriccelj rá SAVOT. Így sikerülnie kellene a szagot is eltüntetni.

2011. jan. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kint lakik az udvaron, nem direkt engedtem be, hanem beszaladt, mikor kinyitottam az ajtót.
2011. jan. 15. 20:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Értem én, nem rád mondom hiszen úgy kezdted hogy "Beszabadult a macska a szobába ...". De próbáld meg az "Állat" kategóriában megírni hogy macska meg kutya ki való, akkor azonnal te leszel a tahó meg állatkínzó. Pedig képzeld el ha naponta valakinél egy panelban így odavizel a macska. Szerintem ők már nem is érzik a macskahúgy szagát, mert már megszokták hogy az egész lakásuk át van járva azzal a szaggal. Úgy mint a cigány sem érzi magáról hogy büdös mert abban a szagban él, neki az a normális.
2011. jan. 16. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Meg lehet tanítani az állatoknak, hogy az almot használják, aki nem tanítja meg, az magára vessen, ha a szőnyegre piszkítanak. Csak ugye az én macskám nincs hozzászokva, mert odakint ott van neki az egész kert.
2011. jan. 16. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!