Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Keményfa brikettel jó fűteni?

Keményfa brikettel jó fűteni?

Figyelt kérdés
Ajánlották nekem,hogy vegyek ilyet fűteni a házat fa helyett. Van valakinek róla tapasztalata,megéri-e,jól fűt-e?
2009. febr. 1. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jól fűt, de dupla annyiba kerül, mint a tüzifa. Ha 4000 Ft alatt hozzájutsz akkor talán megéri. Szinte úgy fűt, mint a szén és alig marad utána hamu!
2009. febr. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm! 4500 Ft-ért akarják eladni nekem,szerinted ez drága akkor érte vagy megéri így is?
2009. febr. 1. 15:58
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit drága, de nem olyan vészes. Ennél sokkal drágábbakat láttam. Hol adják ennyiért?
2009. febr. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Fehérgyarmaton ajánlják ennyiért
2009. febr. 1. 17:49
 5/5 anonim válasza:
100%

Igaz hogy 2x annyiba kerűl mint a tüzifa, de a fánál megszokozz mennyiség 1/3-át szokták rátenni, és tovább is adja a meleget mint a fa.

Ha utána számolsz jobban kijössz vele. Nem kell évekig szárítani, garantáltan azt a mennyiséget kapod amit fizetsz, kis helyen elfér.

próbáld ki pár dobozzal az nem befektetés, tetszeni fog.

tudok segíteni a beszerzésben ha gondolod.


Üdv,

2009. szept. 7. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!