Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A számítógép monitorán látszód...

A számítógép monitorán látszódnak az ujjnyomok. Mivel lehet letisztítani?

Figyelt kérdés
2011. jan. 15. 13:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha régi sugárkatódcsöves, akkor az ablaktisztító is jó, viszont ha flat monitor, akkor alkohollal nem szabad tisztítani, mert megmarja, és ott homályos lesz a monitor. Vannak kifejezetten monitortisztító folyadékok, úgy 1500 Ft körül. Tudom, drága, de cserébe 100 évig elég. Ha kell, töröld át vele többször. A használati rá van írva. Lényeg, hogy hagyd lehűlni a monitort kikapcsolás után, mielőtt tisztítod.
2011. jan. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem az LCD-monitor bevonatát sem bántja az ablaktisztító - sem a fényeset, sem a tükrözésmentesítettet. Lehet, hogy az alkohol nem tesz neki jót, ezt nem tudom (bár az áttetsző bevonata eléggé masszív), viszont az ablaktisztító eléggé kevés alkoholt tartalmaz, ezt mutatja az is, hogy kisebb tűzre öntve nem hogy nem gyullad meg vagy robban be, de még el is oltja azt.
2011. jan. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én nedves zsebkendővel szoktam, ugyan úgy jó.
2011. jan. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyetértek a másodikkal.

Én is mint a TFT monitort mind a laptop monitorját sima alkoholos ablakmosóval szoktam takarítani. 5 év alatt nem oldotta fel...

2011. jan. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
LOC mini törlőkendő vagy üzvegtisztító 3:1-es higítással.
2011. jan. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!