Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szeretném a gyöngyfűzéssel...

Szeretném a gyöngyfűzéssel kapcsolatos alapokat elsajátítani. Hol van erre lehetőség Szolnokon? Hol van jó"gyöngyös" üzlet?

Figyelt kérdés
2011. jan. 23. 13:59
 1/3 anonim válasza:

Szia! Sajnos velem is ugyanez a helyzet! Én már elkezdtem, de nem nagyon tudok minta alapján olvasni! Először is kezdd az alapokkal! Nekem már van egy saját blogom, ahova felrakom alkotásaimat! Rengeteg gyöngyös oldalt kitettem a könyvjelzőmre! Ha akarod e-mailben tarthatnánk a kapcsolatot, hogy egymást erősítsük. Addig is mutatok oldalakat, blogokat: [link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Az én blogom: [link]

Bár eléggé kezdetlegesek a munkáim, de igyekezek. [link]

Az ittlévő munkák nagyon tetszenek! :))

2011. jan. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ifiházban rémlik, hogy csináltak ilyen kézműves mindenfélét, érdeklődj, segítőkészek. :D Esetleg a művházban... De nem nehéz, ha egyszer rájössz, menni fog, vannak videók is neten, szóval hajrá.

Amúgy Kaolin, Kreatív hobbi, Marianna fonalbolt, Kobra makettes-kreatív bolt, nem tudom melyik hol van, ha még van, a fonalbolt tuti, van honlapjuk is.

2011. jan. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, mindkettő hasznos:-))

Mintáról számolós bonyodalmat nem szeretnék, egyébként is az egyszerű, de modern karkötők és láncok tetszenek.

Üdv. J.

2011. jan. 27. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!