Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan juthatnák hozzá Bp....

Hogyan juthatnák hozzá Bp. környékén Zepter Therapyair szűrőbetéthez?

Figyelt kérdés
2009. febr. 4. 17:22
 1/4 anonim ***** válasza:
váci úton a nyugati környékén vagy a nagy zepter központ
2009. febr. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia én ha jól tudom a váci úti tesco mellett van a központjuk! Ill anno oda hívtak állás interjúra...
2009. febr. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Ó de jó végre valaki akinek ilyene van!!

Tudnál neekm mesélni erről a gépről!!

Lehet benne bízni tényleg??

Hasznos??

Vettünk 2 hónapja és akitől vette hát semmit nem tud róla

Influenzás időszakban tényleg jó????

2009. febr. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

@ 22:15


Nos, amikor kiderült hogy a lányom rákbeteg, a család gyermekorvosa felajánlotta, hogy ez milyen jó lesz nekünk. A legyengült immunrendszernek nem árt a szűrt levegő! Mindjárt akart is adni egyet 150000 jó magyar forintért, de mikor látta, hogy szívom a fogam, megkaptuk kölcsönbe. Én nem érzem a változást, csak a zúgást hallom, ezért éjszakára ki is kapcsolom.


Most már szeretném visszaadni, de legalább a szűrőt szeretném előtte kicserélni.


Van a környéken Zepter ügynök, de ő edényes. Azt igérte felvesuózi a kapcsolatot valamelyik kollégájával de ennek már több hete...


Már-már úgy érzem nem is lehet hozzá semmi kiegészítőt kapni, csak venni újonnan. Gondolom a kiegészítőkön nincs akkora haszon...

2009. febr. 5. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!