Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Jár nekünk szociálpolitikai...

Jár nekünk szociálpolitikai támogatás utólag?

Figyelt kérdés
2006-ban vettünk fel hitelt a használt lakásunkra, a lányunk 2008-ban született. A bankban azt mondták, nekünk még a félszocpol sem jár.Igaz ez?
2009. febr. 5. 11:49
 1/7 anonim ***** válasza:

használt lakásr vásárlásra nincs szocpol. (pontosabban, csak eléggé szük esetben)


tudnivalók:

[link]

2009. febr. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 yuda ***** válasza:
Utólag már nem fognak semmit fizetni-a félszocpolt akkor kellett volna kijárni,amikor felvettétek a hitelt,az pedig gyerekszám után jár.
2009. febr. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben voltunk mi is. Felhomályosítottak minket, hogy csak akkor kaptuk volna meg, ha a használatba-vétel előtt megigényeljük.
2009. febr. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

csak akkor vehetitek igénybe a szocpolt, ha eladjátok a lakást, és vesztek egy új lakást, vagy építeni kezdetek - a már meglévő lakásra nem jár

(én is ebben a cipőben járok :()

2009. febr. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves válaszokat!Felháborít, hogy mi mindig csak fizetünk és fizetünk, de nekünk semmi sem jár:(
2009. febr. 5. 14:58
 6/7 anonim válasza:
Mi 2007-ben vettünk használt lakás, akkor úgy kaphatunk volna félszocpolt ha már van gyerekünk, de nekem is azt mondták pár hete a bankban, hogy használt lakásra már semmi nem jár, szülhetek akár 100 gyereket is. Ja a a "kedves" ügyintéző azt mondta: "mit számít az a 450 ezer" Mondtam neki, hogy akkor miért nem adja oda? Erre persze nem volt válasz. Ha esetleg Te találnál mégis valami megoldást, kérlek írd meg nekem is!
2009. febr. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönök minden választ.Elég szomorú, hogy használt házra semmi se jár...
2009. febr. 9. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!