Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hol vannak elérhető áron...

Hol vannak elérhető áron kertes házak Budapest közelében? Párom Biatorbágyon dolgozik én Békásmegyeren így olyan kellene, ami mindkettőnk számára elérhető.

Figyelt kérdés
Sajnos tényleg nincs sok pénzünk rá.
2011. febr. 1. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Sehol... :(

Mi Békásról költöztünk és megnéztük előbb az Észak-Budai, majd a Dél-Budai régiót, sőt ue. a pesti oldalon is. Végül a Velencei tó mellé költöztünk. (Budán dolgozunk, kb. 35-40 perc kocsival a be- és hazajárás. Békásról 1 óra 10 perc volt az átlag, reggel csúcsidőben.) Kérdés, hogy mivel jártok dolgozni? Megyén belül érdemes megnézni: Sóskút, Martonvásár, Tárnok, Piliscsaba, Pilisszentiván... Ha jó helyen (Érd, Szentendre, Pomáz) futsz bele, feltűnően jó áru ingatlanba, akkor mindig meg kell nézni a környéket!!! Amúgy Pest megyén kívül, már jóval alacsonyabbak az ingatlanárak.

2011. febr. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hú eszembe jujtott, hogy pár hete belefutottam egy Piliscsabai helyes kis vályog parasztházba 8 milláért! (tuti alkuképes) Ha érdekel, megkeresem.
2011. febr. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Naná,hogy érdekel! kérlek keresd meg nekem.
2011. febr. 3. 11:30
 4/5 A kérdező kommentje:

BKV-val járunk dolgozni,de hamarosan jön a baba és én nem szeretnék Budapesten lakni hanem inkább az agglomerációban.

Szeretném ha a gyerek látna füvet és lehetne egy kis kertes házunk ahol lehet füvet nyírni meg kiülni és beszélgetni.

Reggel és délután nincs nagy dugó az utakon? Busszal nem tudnál bejárni dolgozni?

2011. febr. 3. 11:31
 5/5 anonim ***** válasza:

Na ezt nézd meg! Kiindulásnak ezért az árért ajándék!

[link]

Lehetne, kutya, macska, zsiráf... mit tudom én, amit szerettek. :) Piliscsabán minden van, vonattal és busszal is belehet járni, szóval eléggé ideális.


Más:

Ritkán szokott dugó lenni az autópályán, akkor is inkább csak a bevezető szakasznál, és folyamatosan halad. Gondolj bele, ha Békásról 14 km-t 1 óra 15 perc alatt tettünk meg, most meg a 41-et 45 perc alatt.

Tőlünk vonattal és busszal is csak úgy lehet pestre járni, hogy előtte a helyi busszal átmész Kápolnásnyékre és vársz, mert persze ritkán van közvetlen csatlakozás. Sőt, a helyi járatunk is elég ritka. Na, meg nem beszélve a bérlet árakról! Mivel mi mindketten bejárunk, már olcsóbb autóval, sőt, ha a gyerek is jön, az egyetem miatt, akkor meg végképp.

(helyi járat, vonat, metró, bkv busz: oda-vissza/nap/fő)


Remélem segítettem valamennyit!


Sok sikert és jó nézelődést!

2011. febr. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!