Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ha kikapcsolják a villanyt,...

Ha kikapcsolják a villanyt, akkor a villanyórát hány nap alatt szedik le?

Figyelt kérdés
Csak úgy lehet új villanyórát igényelni,ha leszerelték az előzőt,engem az érdekel csak mikor szerelik le.
2011. febr. 1. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk Budán kikapcsolták a villanyt,mert nem kaptunk meg egy számlát.Az órát nem szedték le. Bementem ,kifizettem,meg majdnem 9000 ft visszakötési díjat,és másnap volt villany.
2011. febr. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha családi házról van szó, akkor nem szedik le, hanem csak felmennek az oszlopra és ott kapcsolnak le valami kapcsolóval
2011. febr. 2. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az áramszolgáltatás korlátozását követő 30. napon megszűnik a közműszerződés, ezt követően az áramszolgáltató a tulajdonában lévő eszközt leszereli, a vételi pontot megszünteti. Azaz a kikapcsolást követő 30. nap után bármikor leszerelhető a villanyóra és megszüntethető a "fizikai kapcsolat" az áramelosztási ponttal. Tehát családi ház esetén ez azt jelenti, hogy elviszik a villanyórát és levágják a bekötővezetéket.
2011. febr. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!