Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » CD lemezeket hova dobhatok ki?

CD lemezeket hova dobhatok ki?

Figyelt kérdés
Lomtalanítottam a lemezeim között és nagyon sok olyat találtam, amik már nem kellenek és nem férnek a fiókban az újak miattuk. Műanyag szelektív gyűjtőbe dobhatom őket?
2011. febr. 3. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyi van belőlük? Ha Budapesten vannak, akkor én szívesen elhozom őket, szeretnék cd-ből barkácsolni, de nekem sajna szinte egyáltalán nincs.
2011. febr. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kb 30 darab, de sajnos Szegeden lakom. :(
2011. febr. 3. 19:17
 3/6 anonim ***** válasza:

Jaj, pedig én nagyon szeretném azokat a cédéket :)

Egy ilyen ötletem van: ha hajlandó vagy feladni postán nekem őket, akkor szívesen átutalom neked a postaköltséget. Így te is megszabadulsz tőlük és nekem is lesz alapanyagom :)

Mit szólsz? Ha ok, írj ímélt! köszi!

2011. febr. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tegnapelőtt adtam úgy fel csomagot, hogy a címzett fizeti!Ma érkezett meg hozzá!Nem nézte a súlyát így került a címzettnek 2520 ft-ba!
2011. febr. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem 30 cd nem olyan nehéz, levélként feladva a 195 vagy a 355 Ft-os kategóriába tuti belefér, nem?
2011. febr. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem tudom, én bele raktam egy dobozkába, amit becsomagoltam, kaptam egy sárga papírt, amit ki kellett töltenem, valami start csomag volt vagy mi, én nem fizettem semmit, csak az, akinek küldtem!Nem kérdezte, hogy elsőbbségi, vagy törékeny e meg ilyenek, csak ráírt az egységes árat minden nélkül.Ez az alapdíja annak, hogy nem fizetsz semmit!
2011. febr. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!