Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogy írtsam ki a hangyákat?

Hogy írtsam ki a hangyákat?

Figyelt kérdés

Mindenhol előjönnek, nemcsak a földön, a falból mindenhonnan. Már a kenyeret is a flról lógattam le egy szögről, kiszsákban plusz zacskóban és azt isd kidobhattam, mert a madzagon keresztül lemásztak. A mosogatóból is feljönnek, és a leglehetetlenebb helyeken is feltűnnek. Vertfalú házban lakunk.. albérlet.. és ez elviselhetetlen időnként. Tud valaki valami végleges megoldást.. a költözésen kívűl? a Kematox port használjuk.. ezerrel... meg a raid sprayt is de lassan 1 hét alatt kifogyasztunk minden ölő szert.

Valaki SEGÍTSEN!!!!!!


2008. jan. 29. 13:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

helló!

1időben nálunk is volt hangya. Mi szalicilt tettünk ki az édes arra rámennek és megdöglenek tőle elvileg. Cseréld naponta 2szer. próbáld ki, hátha...

sok sikert!

2008. jan. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mezőgazdasági boltban vettünk elég erős por szerű hangyairtót, azzal körbeszórtuk a házat. Én házilag csináltam hangyaölőt :) Egy kicsi szűkszájú üvegbe tettem félig vizet,hozzá szörpöt,meg cukrot. Belemászik és megfullad. Nyüzsögtek benne és legalább nem szanaszét rohangáltak,hanem csak az üveg felé.
2008. jan. 31. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Van egy olyan spray,aneve AROXOL ha ezzel befujod egy darabig nem járnak arra.
2008. febr. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én Morteinnel(csótány és hangyairtásra) fújtam be párszor, azóta nincs hangyánk, lassan egy éve. De mindenütt be kell fújni jól a lyukakba. Nekem bevált.
2011. febr. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!