Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ultra savot/penész ellen/...

Ultra savot/penész ellen/ használtatok már? Már lassan 1 órája lefújtam a falat és még mindig nagyon büdös van! Nem árt ha belélegezzük?

Figyelt kérdés
2011. febr. 7. 14:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Hagyd nyitva sarkig az ablakot, most különösen megteheted, mert nagyon jó idő van. Én úgy jártam, hogy szeles, rossz időben használtam és nem szelleőztettem közben rendesen, és én is nagyon belélegeztem, rosszul éreztem magam, de lementem sétáltam egyet a parkban, hogy kitisztuljanak a légutjaim, és nem lett semmi bajom.
2011. febr. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
eddig nyitva volt,közel 2 órán át,de mostmár becsuktam,mert hideg van és a 4 évesem megfázik..gondolod elég ennyi?nem szeretném,hogy a kicsinek baja legyen,mert még mindig érződik a szag!és mi abba a szobába alszunk ráadásul..
2011. febr. 7. 15:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem magától a szagától nem lesz semmi bajotok, hisz nem a permetet lélegzitek be. Úgyhogy ne aggódj.
2011. febr. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért nem egészséges a Savo gőze, érezni is ahogy kaparja az ember torkát (valószínűleg van benne higított sósav) szellőztess még párszor és legközelebb akkor használd ha nem lesztek otthon mondjuk estig, reggel befújod, mire hazaértek elmegy a szag nagy része.
2011. febr. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Pippike válasza:
Vagy ha még nem próbáltad fújd be a penészes részt tömény háztartási hypóval. Nálunk ha hiszed ha nem teljesen megszüntette a penészedést a hypó.
2011. febr. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Túléltük az éjszakát..remélem nem is lesz bajunk a "szagtól",éjjel azért éreztem még!De nagyon jó a szer,attól függetlenül!szép a fal,mint előtte,de legközelebb nem így csinálom!köszi a segítséget!
2011. febr. 8. 09:19
 7/7 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb és legkevésbé költséges megoldás, ha rejtett ablakszellőzőket teszel az új ablakokba. Sajnos idehaza az ablakosok nem zöme nem érti, hogy erre miért van szükség. Pedig a mai ablakokkal átestünk a ló másik oldalára. Míg egy régi tömítés nélküli ablakon akár 40 m3 levegő is átjutott óránként, a maiakon semmi. viszont ha betennék a rejtett ablakszellőzőt, akkor az biztosítana egy minimális folyamatos szellőzést és ezzel a megfelelő szinten tartja a párát. Hallgasd meg ezt a 42 perctől: [link]
2021. márc. 7. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!