Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mi véleményetek ezekről a...

Mi véleményetek ezekről a zuhanykabinokról? Részletek lenn!

Figyelt kérdés

Ezek közül szeretnénk valamelyiket:

[link]

vagy

[link]


Melyiket érdemes megvenni? Tapasztalatok?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. febr. 9. 21:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Az a kihangositható telefon funkció nagyon bejött.Ilyet még nem is hallottam.Egyszer gazdag leszek,ilyet veszek.
2011. febr. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

sajnos a jó sors még nem áldott meg ilyenekkel, de ha azt veszed, nem is olyan drága cuccok ezek

kapsz zuhanytálcát

zuhanykabint

szanitert

meg egy halom extrát.


nekem igaz, épített zuhanykabinom van, de az is bennevolt vagy 80ruganyban.

ha azt kérdezed, h megéri-e egy ilyen, akkor azt mondom, hogy igen :D

jah, ha tehettem volna biztos ilyet veszek, de sajnos a fürdőm sajátos kialakítása miatt egy ilyen nem fért volna el rendesen.

2011. febr. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Van a családban hasonló, már megbánták, hogy ennyit költöttek rá. Egy jó év után cserélni kellene a fúvókákat, mert nem szereti a vízköves lerakódásokat, de házilag tisztítani sem lehet rendesen. /nem férsz hozzá, ki kell szerelni hozzá egy csomó vackot/.

Akinek telik rá, vegye. Főleg, hogy van benne FM rádió - a luxus csúcsa.

2011. febr. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nálunk van a családban, semmi baja a fúvókáknak, min. 5 éve használják, rendszeresen.

Nekünk csak sima fúvókás fal van, mert épitett zuhany (megőrülnék ilyen kicsi zuhanyzóban, igy ugyanennyiért, de kétszer ekkorát épitettünk...), 2 éve használjuk, a fúvókáknak semmi baja.

Szerintem jók, de nekem kicsik. Beverem a könyököm és azt utálom, hogy össze kell húzni magam benne, ki kell nyitni az ajtót a törölközéshez, közben megfagyok, stb., szóval én továbbra is épitenék egy jó nagy zuhanyt, ha van rá lehetőség. De kisebb helyre ez tökéletes, bármelyik.

2011. febr. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ezekről a kész kabinokról tudnod kell, hogy nem fogod tudni rendesen tisztítani. akármilyen luxus cuccot veszel(130.000 ft-ért vett zuhanykabin nem az) korrodálni fog, sárgulni a szilikoncsík, a görgők megadják magukat pár év alatt.


Ha van rá lehetőséged jobban jársz egy épített kabinnal, amibe beszerelsz egy masszázspanelt. Ennek az ajtaja az edzett üveg miatt nem lesz olcsó, de össze nem hasonlítható mondjuk 3 év után a két zuhanyzó.

2011. febr. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Öt éve építkeztünk és nagyon hasonlót vettünk, akkor még tényleg luxus volt :( Jó benne a rádió, a mienkben van hangulatvilágítás is tényleg igazi kikapcsolódás a fürdés. DE a takarítás egy átok, ha egyszer tönkremegy, ez már nem is olyan sokára lesz, mert ezek nem az örökkévalóságnak készültek; biztos hogy soha többé nem veszek ilyet. Szívesebben kitakarítom az egész lakást mint a zuhanykabint.
2011. febr. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nagyobbat sajnos nem tudunk csinálni, mert ekkora fér el!

Hát én is a tisztítástól félek a legjobban!

De a második amit néztünk, azt alul ki lehet pattintani és ott is lehet tisztítani! Nem tudom hogy az összes ilyen e ezért írom le!

Akinek hasonló van. belinkelné nekem? (ha valamivel drágább az sem akkora gond)

Előre is köszönöm!

2011. febr. 10. 13:47
 8/13 anonim ***** válasza:

Kicsit értek hozzá!


Ezek inkább "látvány-zuhanyzónak" jók,

mert rövid időn belül dől a víz belőlük mindenhonnan,

ahonnan nem is várnád.

Kivétel nélkül olcsó kínai utánzatok.


Ami jól van legyártva, az ennek a többszörösébe kerül!!


Ez olyan helyre való,

ahol majd a takarítónő lekínlódja róla a retket...

2011. febr. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Akkor az 5 év nem rövid idő, ugye? Mert mint irtam, a családban 5 éve működik, kifogástalanul....

Márpedig én nem szeretem ezeket, tehát egyértelműen nem azért irtam...

2011. febr. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Kérlek akkor linkeljetek be nekem olyat amit megéri megvenni!

Kedves utolsó örülök, hogy nektek bevált. Remélem ha nekünk is lesz és is ezt fogom róla írni 5 év után! :)

2011. febr. 12. 13:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!