Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mekkora gumis lepedő kell egy...

Mekkora gumis lepedő kell egy 140x200 fekvőfelületű ágyra?

Figyelt kérdés

Komolyan nem tudok kiigazodni a méretek között.A eddig csak gumirozás nélküli lepedőt vettem, de a 140x200 kicsi a 160x210 meg leér a földre.Szeretnék gumisat venni,de teljesen tanácstalan vagyok a méretben.

Vagy ezeknek is olyan a méretezése mint a cipőknek hogy 36-39 ig minden méretű cipőm van.


2011. febr. 14. 13:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Olyan. Főleg mosás után, amikor az egyik megnyúlik, a másik összemegy :D
2011. febr. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát nehéz, nekem a matracvédőm ment össze, nagyon pipa voltam. Ami méret a csomagoláson van, az a matrac mérete, szóval a 140x200-as elméletileg jó kell, hogy legyen. Egyszer vettem hurkos felületűt a Jysk-ben, de bolyholódik, nem ajánlom és még kicsi is lett. Bár inkább olcsóbb árfekvésű volt, talán ez is gond volt. Azóta vászon lepedőt használunk, nekem az kellemesebb alvás szempontjából. Meg a gumisat teregetni is nehéz, sehogy sem áll a szárítón.
2011. febr. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

hátt. nekem 160as ágyam van, és nálunk kell rá a 200as gumis lepedő, hogy a matrac alá tudjam gyűrni rendesen, és a forgolódástól ne pöndörödjön fel minden reggel :D


szóval a tiedre is legalább a 160ast ajánlom, de ez függ a matrac vastagságétól. az enyém 20cm vastag, szóval ezért indokolt a nagy lepedő.

2011. febr. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A teregetés nem, gáz a fiamnak is gumis van és nem zavar hogy sehogy nem áll.Csak sajnos azon már nem volt méret mert turiba vette anyám, így viszonyítani sem tudok.

Amúgy az az emelhetős ágyneműtartós ágyunk van, amelyikbe nem külön matrac van (nem tom mi a pontos neve :) ).Annak is olyan 10-15 cm a vastagsága.

2011. febr. 14. 21:48
 5/7 anonim ***** válasza:

nekünk 160-200-as van a 140x200-as ágyra


de méret..áhh...a mi ágyunk 200-220-as,és kicsi rá a 220-220-as gumislepedő...

2011. febr. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm.akkor majd zsákbamacskázok :D
2011. febr. 15. 19:57
 7/7 anonim ***** válasza:
A 140cm x 200cm cm fekvőfelületű ágyra pontosan méretre szabott rugalmas anyagból készített lepedőt vásárolj. Csak kiváló minőségűt ajánlok. Tipp: www.agynemu.bolthely.hu itt bármilyen egyedi igény szerint is készítenek számodra!
2011. máj. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!