Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Melyik Budapest leggazdagabb,...

Melyik Budapest leggazdagabb, legbiztonságosabb része?

Figyelt kérdés
2011. febr. 27. 17:38
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
A leggazdagabbra vagy a legbiztonságosabb részére gondolsz? Ez a kettő nem feltétlenül jár együtt.
2011. febr. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
mind a kettőre. :)
2011. febr. 27. 19:09
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
Akkor az a Parlament lesz, amit keresel...
2011. márc. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
30%
8. kerület Mátyás tér.
2011. márc. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
76%
A leggazdagabb egyértelmüen a 2ker Rózsadombi része.A legbiztonságosabb??Hmm szerintem ilyen nincs!!(sajnos)
2011. márc. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A rózsadomb a 90-es években volt menő:)

A leggazdagabb a 12. kerület hegyvidék, ill. a 2. kerület hegyvidéki része. (ahol Angelina és Pitt bérelt kecót.)

Valamint a Vár ami nem csak gazdag de azért van egy hangulata.


A legbiztonságosabb meg szintén a budai rész, de ez így értelmetlen kérdés, milyen szempontból biztonságos? nem ütnek le? vagy nem törnek be?

2011. márc. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
kevesebb betörés, rablás ilyenekre gondoltam és köszi az eddigi válaszokat
2011. márc. 2. 18:26
 8/8 anonim válasza:
100%

Én a 12. kerületben élek. A Déli pályaudvar nem egy szerencsés rész, de a kerület nagyobbik része, a "zöldövezet" arcpirítóan biztonságos. Betörések vannak, de azokat amúgy is lehetetlen kivédeni. Viszont, ha kedved tartja, akkor éjszaka hagyhatod a kocsit lehúzott ablakokkal is, mi is úgy szoktuk. Lényegében semmi esély nincs rá, hogy az utcán valaki beléd köt/megtámad. A környék egyébként annyira nyugodt, mintha egy csendes falu lenne. Az emberek nagyon kedvesek, ami főleg akkor tűnik fel, ha elmész egy másik kerületbe és észreveszed, hogy ott agresszívebben vezetnek és többször káromkodnak.

A levegő tiszta, egyáltalán nincs főváros feeling.


Hátrányok: Attól függ, hogy melyik részén laksz, de a tömegközlekedés "más". Ritkán járnak a buszok, viszont nincsenek ellenőrök és mindig van ülőhely.

Ez mondjuk relatív, de esetleg zavarhat, hogy lényegében csak nyugdíjasok vannak. Nagyon kevés a fiatal, szerintem az országban itt van a legkevesebb.


Magyarországon belül én semmi pénzért nem laknék máshol. Tudom, mindenki ezt mondja a saját lakhelyére, de a statisztikák engem igazolnak :)

2011. máj. 11. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!