Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ki az a tervező Dunaújvárosban...

Ki az a tervező Dunaújvárosban (vagy környékén), aki olcsón, de igényesen elkészít egy háztervet?

Figyelt kérdés
Egyáltalán, mennyiért vállalják manapság ezt?
2009. febr. 16. 19:57
 1/1 anonim válasza:

Szervusz!

Én a Hildbe jártam, és most is Építőmérnöknek tanulok a BME-n. Két megoldás van:

Vagy én megcsinálom neked, és keresek valakit akinek van tervezési jogosultsága és aláírja. Ekkor az árat velem megbeszélheted. Nem vagyok mohó, de árat nem írnék. Ezt általában %-ban fejezik ki, de min. 200e HUF körül szokott alakulni.

Vagy menj be a Hildbe és keresd Ritterné Freut Editet. Ő építész, gyakorló mérnök, tanított engem, szerintem pályán van. Amennyiben ő nem tud segíteni biztosan tud neked mást ajánlani.

Utólag kiderült, hogy unokahugomék házát is ő tervezte és teljesen rendben van. Jól lakható, jó elosztású, kényelmes ház.

Döntsd el!

2009. márc. 27. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!