Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül a tescoban a...

Mennyibe kerül a tescoban a fabrikett?

Figyelt kérdés
Azoknak akik azt válaszolják miért nem nézem meg magam: Messze lakom, csak biciklivel tudnék elmenni, nincs sok időm ezért felesleges utat nem akarok megtenni.
2011. márc. 6. 11:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Holnap megnezem Neked ha meg nem keso :)
2011. márc. 8. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én meg gyakorlatilag a szomszédságában lakom, gyalog 10 percnyire. Ma is voltam. Úgy emlékszem, hogy már nem árulnak. Legalábbis az itteniben már nem volt. De mikor árultak, akkor is elég drágán adták. Talán valami 1290Ft volt 14kg, de erre most nem esküdnék meg.

Praktikerben nemrég talán egy hónapja kb 500Ft-ért adtak egy zsákkal, amiben 10kg volt. Akkor vettünk belőle két mázsával. De most már ott 700Ft. Tüzéptelepen is ilyen 40-45-50 Ft-ért adják kilóját.

2011. márc. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Inkább nézd meg valamelyik tüzépen, szerintem valamivel olcsóbb lesz.
2011. márc. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!