Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Egy normál méretű (11,5...

Egy normál méretű (11,5 kilós) palackban hány köbméter gáz van? Rajta van a palackon valahol Vagy hol tudom meg nézni?

Figyelt kérdés

Azért kérdem,mert át lett kötve a jó régi gáztűzhelyem vezetékes gázról,mert nálunk a közelben nincs gáz.

Rá van írva a fogyasztás,de köbméterben.

Köszi előre is!


2011. márc. 6. 14:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Azt nem tudom hány köbméter, de azt tudod-e, hogy át kell állíttatni a tűzhelyedet PB üzeműre? Más a földgáz, és más a PB. Csak úgy nem lehet az egyikről a másikra átkötni.
2011. márc. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

11,5 kg PB gáz, kb 21 köbméter földgáznak fele meg.


Nekünk amíg palackos gázt használtunk kb. két hónapig volt elég egy 11,5 kilós palack normál használat (sütés-főzés) mellett.

2011. márc. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Írtam,hogy át lett kötve... Tudom,hogy nem egyforma,de köszi a hozzászólást.

A második válaszoló külön nagyon hasznos volt,erre vártam!

De mennek a zöld kezek és köszi még egyszer a válaszokat!

2011. márc. 6. 15:25
 4/11 A kérdező kommentje:
Igazad van,több értelmű,amit a kérdésbe is írtam.Át lett állíttatva.Egy gázszerelő csinálta,ő mondta,hogy mostmár át van kötve PB gázra,Ez maradt meg..
2011. márc. 6. 15:27
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Sajna Drága nagyon ! Dágábbra jössz ki,mint a vezetékessel.

Murphy törvénye szerint MOST fogyott ki a miénk/vasárnap du./ estére megírom,menyi nálunk a csere.

2011. márc. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Az nem baj,hogy "drágább,mint a vezetékes" mert e vezeték kiépítése se olcsó(sajnos arra nincs pénzem)

Felénk 4800 a csere,gondolom hasonló felétek is.

Köszi azért,hogy megírtad!

2011. márc. 6. 17:23
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Évekkel ezelőtt rá volt írva: 25 köbméter gáz van egy hagyományos palackban. Fel sem tűnt, hogy már nincs rajta, igaz, nem is szoktam olvasgatni a feliratot.
2011. márc. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2011. márc. 6. 18:09
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Itt vagyok !


Nálunk a MOL-nál pár forint híjával 5ezer.

"Szerencsém" volt,hisz 2 hete nyilt (újra) egy magánkút tőlünk nem messze,és még "nyitási akció" van ! Így 4290-ért sikerült a cserém(holnap is megyek,van még egy üres palackom)../Szeged-Hattyasi átjáró/

2011. márc. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Jó lenne arra lakni,akkor én is mennék gázpalackért.De mi Szegedtől messzebb lakunk.

Nálunk is változatos a palack ára,4600 forinttól a 4980 forintig kb.

De sokáig elég lesz a palack valószínű,ahogy egy válaszoló is írta.Mi is főzünk szinte minden nap valamit,illetve sütni is sűrűn szoktunk.

2011. márc. 7. 10:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!