Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne a legolcsóbban...

Hogyan lehetne a legolcsóbban rendbeszedni ezt a házacskát? (Hál' Istennek csak átmenetileg kell)

Figyelt kérdés

Kívül fémből van, ezt belülről hungarocell borítja. A hungarocellt mindenképpen lecserélném.

A plafon iszonyat vékony rostlemezekből áll, melyek látszólag a saját súlyuk alatt hajlonganak. Ezt álmennyezettel ki lehetne támasztani?

A viskó pici, olyan 4*7 méterre saccolnám.

Első ránézésre ennyit tudtam róla megállapítani :D


2011. márc. 9. 15:28
 1/3 anonim ***** válasza:

a hungarocellt vonnd be hullámkartonnal, azt meg fesd színesre!

Mennyi az az átmeneti idő? Attól is függ

2011. márc. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát, spórolgatunk párommal, és anyósék felajánlották ezt a "házat", amíg össze nem jön a sajátunk :)

Olyan 3 évre számolok max, utána akár össze is dőlhet, senki sem használja :D

2011. márc. 9. 15:37
 3/3 Biotéka válasza:
Én a helyedben a hungarocelt( nikecel) lenem szedném.. legalább szigetel mivel az a feladata..inkább rá egy vakolás meg szinezés.de nemértem am h miyle npl a falszerkezet? a föfal..ha a plafont(födém) cserélni akarod az elég necces mert akkor tetöt lekell bontani.belülröl én csinálnék közvetlen alá illesztve egy faszerkezetet rácsosan kialakitva amit a falakba fogatnék ve..ezt a rácsok mérete meg akkroa lenne h bele tehessem az állmennyezeti elmeket.. ez igy esztétikus is és van némi tartó meg szigetelő funkcója.
2011. márc. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!